2726
عنوان

قضاوت با شما

653 بازدید | 51 پست

بنظرتون کسی که متاهل باشه ۱۴ سالم ازت بزرگتر باشه ۳۷ سالش باشه من ۲۲

بعد داری میری سرکوچه خرید نگات کنه بیاد نزدیکت با لبخند بگه شما چادری شددددی کش دار 

بعد ۲ دقیقه داشتم برمیگشتم دیدم وایساده هنوز همونجا میدونست رفتم سر کوچه بعد دید دارم میام نگاه میکرد حتی تو مسیر نگاه میکرد چند باز سرمو انداختم پایین بعد چند ثانیه اوردم بالا نگاه میکرد همچنان 

تا دید تاکسی اومده سریع دویید رفت تو یعنی چون اشنا بود بعد شک کردم که منتظر کسی‌نبود  رفت تو

و اینکه نگاه کنه لبخند بزنه مدام منتهی کسی هست جواب سلامم‌ سنگین بده

یا ظرف میشستم اومد کنارم استکانشو گذاشت گفت ظرفمو خودم بشورممم؟اروم

و اینکه چیزی رو خاست از دستم بگیره گوشه دستشو زد به دستم

اما  کلا ادم شوخ طبعی ام هست کلا من شوخی هاشو در نظر نمیگیرم اصلا و نگفتم تو این مطلبا

منظور خاصی داره یا من حساس شدم؟؟؟

به هیچکی ام اونطوری نگاه نمیکنه

بزن تو دهنش گلم 

...منطور داره

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منظور داره مطمئن باش 😐

یا ابا عبدالله                                                  پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ 
2728
حالا کسی ام هست نمیشه قطع رابطه کرد  منم عقدم بنظرتون بگم‌به شوهرم  چی بگم  یا نگ ...

به همسرت بگو ....من همچین موردی مشابه اش رو داشتم به شوهرم گفتم توجمع حواسش هست ...اونروز اومد جلوم وایساد گفت هی نگات میکنه اخرشم مجبور شد تذکر بده

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...
اسپیکر ازم گرفت میشد جوری بگیره دستش نخوره چون گرد بود  ولی گوشه های دستش خورد بهم  نمید ...

به هرحال هر شخصی خودش بهتر میدونه دیگران چ حسی بهش دارن...و حس خانم ها خیلی قویه....من خودم هر حسی نسبت ب دیگران داشته باشم کامل درست درمیاد

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
یعنی من بددل نیستم؟ یا گاهی عکس پی ام متنی میده  میگم‌شاید چون خیلی ازش کوچیک هستم باهام راحت ...

نه بد دل نیستی 

2706