1345
1341
عنوان

شوهرم بهم تهمت زد که کسیو میاری تو خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 3677 بازدید | 138 پست
فقط خدای بالا سره که میتونه منو قضاوت کنه قصاوت و تهمت بیجای شماهم صرفا فرهنگتون و اینکه  ادم ...

تو میگی شوهرت بهت شک کرده 

آجر دیده

خونه تنها بودی

بازم رفتی باهاش خونش

مادرش قربون صدقه ات رفته

و..... 

من که نگفتم 

خب اینا رو به چوپان دروغگو هم بگی از گوسفنداشو گاز میگیره😂

تو میگی شوهرت بهت شک کرده  آجر دیده خونه تنها بودی بازم رفتی باهاش خونش مادرش قربون صدقه ات ...

تناقضش کجاس عزیزم؟

فکر کنم خوشی زده زیر دلت و از بس این چیزارو ندیدی برات عجیبه

شمایی کع بدختیه مردم رو درک نمیکنی بهتره نظر ندی تا اعتناد بقیه هم سلب نشه 

و دل یکی دیگه رو هم بخاطر قضاوتت نشکنی

موفق باشی دوست خوبم

یا علی

امروز بابام باهاش صحبت کرد گفت اگه بهم ثابت بشه انقد شکاکی طلاقشو درجا میگیرم بعدشم میدونی تقصیر خو ...

تا عقدی طلاق بگیر. چون عروسی کنی باباتم تمیتونه طلاقت رو بگیره چون زندونیت میکنه.

عزیزم تقصیر تو نیست اگه چیزی از مجردیت براش گفتی دلیل نمیشه که تو سرت بزنه. این آقا شدیدا مریشه.

همسر من از دوست پسر مجردیم خبرداره و حتی میدونه دیوانه وار دوسش داشتم اما هنوز یازده سال از آشنایی و نامزدیمون و ازدواجمون میگذره و حای یک بارم به رو نیاورده و گفت گذشته ت به خودت مربوطه.

پس الکی خودت رو گول نزن اون حتی اگر از گذشته ت چیزی نمیدونست بازم این مریضی رو داشت.

معجزه را به چشم خود، من دیدم *** دست پرمهری را به سر خود، من دیدم *** آنگاه که دلم شکسته و خسته بود *** خدا را در کنج خرابه ی دلم، من دیدم

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

تا عقدی طلاق بگیر. چون عروسی کنی باباتم تمیتونه طلاقت رو بگیره چون زندونیت میکنه. عزیزم تقصیر تو نی ...

شوخیی مکنییی؟؟😳😳😳شوهر من روزی صدبار میزنه تو سرم 

نه هیچی ولی شکاکه کلا خستم کرده بخدا

اگه واقعاً داری راست میگی و خودت با رفتارهات براش حساسیت ایجاد نکردی و اهل باز و راحت رفتار کردن نیستی، حتماً حتماً حتماً در اسرع وقت به روانشناس و روانپزشک مراجعه کن تا نسبت به زندگی با این فرد بهت اطلاعات درست بدن! 

1350
اسکیزوفرنی داره

اسکیزوفرنی یه تعریف جامعه باید دید چه مدلشو داره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 برام صلوات میفرستید شاید خدا از دعای شما یه نگاهی به من کرد و روی خوش زندگی رو دیدم😔

چرا همه میگن شیشه ایه 

ممکنه متا یا ترا هم استفاده کنه 

برادرشوهرم‌ عرقای دستساز میخرید بعد مدتی توهم زده بود زنش به دوست مجردش علاقه داره و باهم درارتباطن و ... بعد معلوم شد خاک به سر قرص تو عرقا بوده وقتی ساقی شو عوض کرد خوب شد هر  چند توهمش خوب شد 

ببین استاتر جان خواهر عزیز اگر دختر عاقلی باشی یه نگاه به کامنتا که کنی میبینی همه گفتن جداشو پس یعنی اوضاع وخیمه پس با پدرت صحبت کن و جداشو تا زوده نزار با یه بچه اسیر بشی 

هرچند همچین ادمی ممکنه بگه بچه رو از کی حامله ای

دیدم که میگم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 برام صلوات میفرستید شاید خدا از دعای شما یه نگاهی به من کرد و روی خوش زندگی رو دیدم😔

یادش بخیر شوهر منم شیشه میکشید تو کانال کولر دنبال دوس پسر مامانش میگشت😂😂😂😂

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
خاهرشم میگه اره دیگه بخاطر اینکه سعی داره مراقبت باشه همه جوره هیچوخت از دستت نده من گفتم با اینکا ...

خانوم رهاش کن. ارزش نداره. من هیچ وقت چنین کامنتی نمیزنما. ولی بخدا این اقا بیماره. اینو از اللن جلوشو بگیری بهترین کاره.فردادبرید خونتون لابد میخواد درو قفل کنه روت. بعد تحمل داری؟ دوست صمیمی من چهار سال تو خونه حبس بود از ۶صبح تا ساعت چهار. شوهرش کارمند بانک بود. اونم میگفت از عشق و فلانه ولی هیچ وقت درست نشد. الان ۱۲ساله دوستم داروی اعصاب میخوره

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💎🖐❤
1226
تروخداااا😳😳😳😳

تا حالا ندیدی چیزی استفاده کنه?من دوستم نامزدش همینجور بهش تهمت میزد حتی به مامان دوستم هم تهمت زد . شیشه مصرف میکرد . توروخدا حواست رو جمع کن تا ازش مطمئن نشدی نرو زیر یه سقف 

تو زندگیاتون چه کمبودی دارین که با این‌پسرا ازدواج میکنید..خب مشخصه که باید طلاق بگیری...خیلی واضحه

روز اول خیلی خوب و مهربون و لارج و روشنفکرن...من بهترین کادوها بهترین محبتا و حرفا رو از همچین آدمی دیدم بدترین کتکارو هم میزد روزای آخر.همه مردم آرزوی زندگی منو داشتن ازبس حفظ ظاهرش عالی بود و دلایل منطقی و قاطع

تا حالا ندیدی چیزی استفاده کنه?من دوستم نامزدش همینجور بهش تهمت میزد حتی به مامان دوستم هم تهمت زد . ...

کاش اعتیاد بود... از کودکی پر از عقده هستن پر از خلا.بعدها خودشو اینجوری نشون میده حالا درکنارش مصرف گل و شیشه و قرصم باشه که هیچ