1345
1363

سلام

8ماهه تو عقدم

دیروز بعد10روز که خونه مادرشوهرم بودم ب شوهرم گفتم منو ببر خونه

امدم خونه دیدم کسی نیس کلید انداختم رفتم تو نشسته بودم دیدم شوهرم زنگ درو یکسره کرده رفتم باز کردم میبینم با عجله رفت تو حیاط پشتیمون

گفتم چیه گفت باید حدس میزدم که تو ازین پشت پسر میاری تو خونه گفتم چرا گفت ببین اون آجرا رو هم چیده شدن یعنی یکی از بالای دیوار میاد تو و میره خیلی جدی گفت اون شب هم که پدرت نبوده یهو دیدم یه پسر امد نزدیک خونتون غیبش زد گفتم خب مامانم خونه بود پیش مامانم ک نمیتونم بیارم گف ب مامانتم شک دارم و.. 

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

سلام خدمت خانوم های عزیز هر کسی ختم قرآن انجام عمل نیابتی چله آیت الله حق شناس و دوره دعا وقرائت زیارت نامه در حرم امام رضا علیه السلام انجام نماز و روزه استیجاری از جانب اموات شما  نیابتی اگه کسی خواست بنده انجام میدم بنده خانوم ملا هستم انجام اعمال نیابتی رو قبول میکنم

1350

استغرالله

من جای تو بودم طلاق میگرفتم یه عمر زندگیتو میخوای تباه کنی؟؟؟

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

پس بگو تو ی مریض روانی هستی حتما برو پیش ی روان پزشک

آنکس ک نظر کند بر چشم مستش   از رشک دعای بد کنم پیوستش   و آنکس ک ب انگشت نماید رخ او     گر دسترسم بود ببرم دستش                                      والا بخدا
1226
دوباره منو برد خونشون حالا منم حالم بد هی گریه میکنم مادرشوهرم میگه تهمتش بختطر دوس داشتن زیاده مگ ...

تا دیر نشده برگرد راحت بگم قانونم با مردهاست برگرد خونه پدرت شرف داره به زندگی با همچین همسر شکاکی

شوهرت شیشه مصرف میکنه احتمال زیاد. توهمات و شک کردن از نشانه های بارزش هست

لطفا  تاپیک یکی مونده به آخرم رو بخونید اطلاعاتی راجع به اقدامات قبل بارداری دارید به منم بگید😗😗
خاهرشم میگه اره دیگه بخاطر اینکه سعی داره مراقبت باشه همه جوره هیچوخت از دستت نده من گفتم با اینکا ...

نامزدت مریضه خانوادش هم دارن ماست مالی میکنن خودتو بدبخت نکن

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1364