2726

دارم دیوونه میشم...شوکه شدم...بعد از یک هفته خارش شدید سر، امروز متوجه شدم شپش توو سرمه دارم میمیرم بچه ها توروخدا بگین چیکار کنم؟؟؟؟ نمیخوام هیییییچکسی بفهمه حتی نامزدم حتی مامانم...دارم دیوونه میشم باورم نمیشه اخه من بهداشتمو رعایت میکنم بلا استثنا یک روز درمیون حموم میرم و تمیزم همیشه نمیدونم از کی و کجا و چطوری منتقل شده بهم فقط دارم دیوونه میشم...باورم نمیشه....توروخدا هر راهکاری دارین بگین نمیخوام کسی بفهمه اصلا...خیلی خجالت میکشم بگم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

💛مـرا هـزار امـید اسـت و هـر هـزار تـویی💛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سس مایونز بزن ب سرت ی شب تا صبح بمونه میمیرن

بعدم موهاتو با شامپوی مخصوص بشور،مرتب اتو بکش تا تخماش بمیرن

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

به مامانت بگو

بايد تندتند ملافه ها رو بشوره

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

عزيزم....منكه اطلاع ندارم اما ناراحت نباش دوستان كمكت ميكنن زود خوب شي ب اميد خدا

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

😐😐😐😐😐😐

انگار چی شده میری دکتر بهت دارو میده ربطی هم به بهداشت نداره

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

چطوری متوجه شدی 

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2706