1373
1341

دارم دیوونه میشم...شوکه شدم...بعد از یک هفته خارش شدید سر، امروز متوجه شدم شپش توو سرمه دارم میمیرم بچه ها توروخدا بگین چیکار کنم؟؟؟؟ نمیخوام هیییییچکسی بفهمه حتی نامزدم حتی مامانم...دارم دیوونه میشم باورم نمیشه اخه من بهداشتمو رعایت میکنم بلا استثنا یک روز درمیون حموم میرم و تمیزم همیشه نمیدونم از کی و کجا و چطوری منتقل شده بهم فقط دارم دیوونه میشم...باورم نمیشه....توروخدا هر راهکاری دارین بگین نمیخوام کسی بفهمه اصلا...خیلی خجالت میکشم بگم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

💛مـرا هـزار امـید اسـت و هـر هـزار تـویی💛

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350

سس مایونز بزن ب سرت ی شب تا صبح بمونه میمیرن

بعدم موهاتو با شامپوی مخصوص بشور،مرتب اتو بکش تا تخماش بمیرن

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بانو!...💎ویرانه ایست این جهان...!عمر،کفاف نمیدهد که آباد کنیم،غیرت رخصت نمیدهد رها کنیم...♾

عزيزم....منكه اطلاع ندارم اما ناراحت نباش دوستان كمكت ميكنن زود خوب شي ب اميد خدا

تو ميتوانستي به چشمانم نگاه كني و گلويم را با چاقويي تيز ببري و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خوني شدن دستهايت معذرت بخواهم....
1376

😐😐😐😐😐😐

انگار چی شده میری دکتر بهت دارو میده ربطی هم به بهداشت نداره

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !

چطوری متوجه شدی 

عاشق دوقلو داشتم با همه سختی هاش😊😊😊 اگه دوست داشتین برام یه صلوات بفرستین تا به حاجتم برسم  بچه ها اینقدر نگین نامزد هستی بعد دو قلو میخوای😒من منظورم یک سال بعد عروسی منظورم هست قطره قطره صلوات جمع شود وانگهی حاجت برآورده شود😁😁
1288

عزیزم سس مایونز بزن ب موهات با شونه مخصوصش شونه کن چند بار موهاتم کوتاه کن

می پرسند:مجردی یامتاهل؟ می گویم"متعهد"!!! چون تجربه نشان داده، نه مجردبودن،نشانه ی تعلق خاطرنداشتن به کسی است... ونه متاهل بودن،نشانه ی تعهدو وفاداری!!! همه ی قراردادهاراکه روی کاغذهای بی جان نمی نویسند! بعضی ازعهدهاراروی قلب هایمان می نویسیم... حواسمان به این عهدهای غیرکاغذی باشد؛ شکستنشان یک "انسان"رادرهم می شکند❤

چرا ای کارا میکنی چیزی نشده اصلا ربطی به بهداشتم نداره 😐😐😐😐😐😐

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜❌ تیکر به دنیا اومدن داداشم❌💜 واسه سلامتی مامانم یه صلوات بفرستین ممنونم 😍😍
1339