عنوان

می‌خوام با دوستم قطع رابطه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 6060 بازدید | 116 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا کسایی ک میگن ما رفتیم قرص و محکم تا اخرش میمونن نمیدونم چ اصرار ب باز گویی حضور و غیاب خودشون ن ...

شما خودتو ناراحت نکن😐

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
2728

یه روز مادر و دوتا دختر اومدن خونه مون و خواهر بزرگم وسط حرفا گفت که چه دخترای خوبی و چه خوب میشه رضا(اسم مستعار مثلاً داداشم) با (ندا اسم مستعار دوست من) ازدواج کنن. بعد مادرشون هم در اومد گفت آره خیلی خوبه یه دختر میگیریم ، یه دختر می‌دیم و این حرفا و رفتن. بعد رفتنشون مامانم که این حرف به مزاجش خوش نیومده بود گفت چه توقعی دارن ، دخترشون یه بار ازدواج کرده ، بعد میگن رضا بره بگیرتش ، بعد هم برام تعریف کرد که مامانش چندبار اسم منو آورده و از من خواستگاری کرده واسه پسر بزرگش که ۷_۸ سال بزرگتر از منه ولی مامانم هیچی به من نگفته بود ، چون تو محل پیچیده بود متاسفانه که پسراش خوب نیست و دنبال شر و خلاف و این چیزان

شما خودتو ناراحت نکن😐

باش😊

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇

بچه ها وقتی دوستم ندا دیگه مدرسه نیومد و ازش خبری نشد شوهرش داده بودن به یه پسره تو سن ۱۳ سالگی که متاسفانه معتاد بوده و زیر یه سقف نرفتن و زندگی نکرده بودن ، عقد بودن و مادرش واسه مادرم قبلا تعریف کرده بود که دارن طلاقش و با مهریه از پسره میگیرن و همون ۱۸ سالگی که مادرش یه بار اومده بود خونه ی ما منو واسه پسرش خواستگاری کرده بود و بعد از اونم چندبار گفته بوده و مادرم واکنشی نداشته و نشنیده گرفته

خب

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇

بچه ها اینا خیلی زندگی سختی داشتن پدرشون خیلی سال پیش ولشون می‌کنه می‌ره بدون هیچ پول و پس اندازی. اینا هم نه خونه داشتن نه درآمدی واسه زندگی و تو محل ما تو خونه ی پدربزرگ و مادربزرگشون زندگی میکردن ، اونم تو یه دونه اتاق ، ۳ تا پسر و ۲ تا دختر و مادرش ، پسراش کار نمیکردن و اینا تو فقر مطلق بودن ، دوستم برام بعد ها می‌گفت پیش میومد که ۱۵ روز هیچی تو خونه واسه خوردن نداشتیم و ما که بزرگتر بودیم گشنگی و تحمل میکردیم اما داداش کوچکترم نمیتونست تحمل کنه و نون کپک زده میخورد و همون داداش کوچیکش متاسفانه به خاطر فقر و اینا بعدها به اعتیاد و دزدی و این چیزها کشیده میشه و الآنم زندانه

داداش های بزرگترش هم متاسفانه شر و بی‌عار بودن و تو خونه به این دخترا زور میگفتن واسه بیرون رفتن و حجاب و این چیزا گیر میدادن بهشون. بعد اینا برای گذران زندگی قالیبافی میکردن و با درآمد کم زندگیشون و میچرخوندن.

در مورد برادرای بزرگترش من نمی‌دونم مواد مصرف می‌کردند یا نه اما شک داشتم و برای همینم نظر خودمم نسبت به خواستگاری داداشش منفی بود.

الان شجره‌نامه ی دوستیشم تعریف میکنه  بگو فقط چرا میخواین بهم بزنین دوستیتونو

سلام خوبی؟

من و‌تو.توی همه تایپک ها حضور داریم

❤لطفا برای قبولی خواهرم در ازمون ی صلوات بفرستین❤

مادرم زیاد خوشش نمیومد اینا به خونه ی ما رفت و آمد داشته باشن ولی با این حال هر موقع میومدن با روی خوش باهاشون برخورد می‌کرد ، من هم تا حالا خونه ی دوستم نرفته بودم به جز یه بار که رفتم و دیدم یه اتاق کوچولو دارن برای زندگی و همه شون تو همون اتاق زندگی میکنن ، بعد به خاطر اینکه من رفته بودم خونه شون ، داداشاش مجبور شده بودن برن تو حیاط اون ساعتی که ما اونجا هستیم و خلاصه من خیلی ناراحت شدم براشون . این دخترا البته از نظر من دخترای زیبایی بودن و چشمای خوشگل و رنگی داشتن . من چهره ی خواهر بزرگتر دوستم و بیشتر دوست داشتم و به نظرم اون زیباتر از دوستم بود

2706