2737
2734
عنوان

می‌خوام با دوستم قطع رابطه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 6072 بازدید | 116 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بخدا کسایی ک میگن ما رفتیم قرص و محکم تا اخرش میمونن نمیدونم چ اصرار ب باز گویی حضور و غیاب خودشون ن ...

شما خودتو ناراحت نکن😐

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
2728

یه روز مادر و دوتا دختر اومدن خونه مون و خواهر بزرگم وسط حرفا گفت که چه دخترای خوبی و چه خوب میشه رضا(اسم مستعار مثلاً داداشم) با (ندا اسم مستعار دوست من) ازدواج کنن. بعد مادرشون هم در اومد گفت آره خیلی خوبه یه دختر میگیریم ، یه دختر می‌دیم و این حرفا و رفتن. بعد رفتنشون مامانم که این حرف به مزاجش خوش نیومده بود گفت چه توقعی دارن ، دخترشون یه بار ازدواج کرده ، بعد میگن رضا بره بگیرتش ، بعد هم برام تعریف کرد که مامانش چندبار اسم منو آورده و از من خواستگاری کرده واسه پسر بزرگش که ۷_۸ سال بزرگتر از منه ولی مامانم هیچی به من نگفته بود ، چون تو محل پیچیده بود متاسفانه که پسراش خوب نیست و دنبال شر و خلاف و این چیزان

شما خودتو ناراحت نکن😐

باش😊

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇

بچه ها وقتی دوستم ندا دیگه مدرسه نیومد و ازش خبری نشد شوهرش داده بودن به یه پسره تو سن ۱۳ سالگی که متاسفانه معتاد بوده و زیر یه سقف نرفتن و زندگی نکرده بودن ، عقد بودن و مادرش واسه مادرم قبلا تعریف کرده بود که دارن طلاقش و با مهریه از پسره میگیرن و همون ۱۸ سالگی که مادرش یه بار اومده بود خونه ی ما منو واسه پسرش خواستگاری کرده بود و بعد از اونم چندبار گفته بوده و مادرم واکنشی نداشته و نشنیده گرفته

2738

خب

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇

بچه ها اینا خیلی زندگی سختی داشتن پدرشون خیلی سال پیش ولشون می‌کنه می‌ره بدون هیچ پول و پس اندازی. اینا هم نه خونه داشتن نه درآمدی واسه زندگی و تو محل ما تو خونه ی پدربزرگ و مادربزرگشون زندگی میکردن ، اونم تو یه دونه اتاق ، ۳ تا پسر و ۲ تا دختر و مادرش ، پسراش کار نمیکردن و اینا تو فقر مطلق بودن ، دوستم برام بعد ها می‌گفت پیش میومد که ۱۵ روز هیچی تو خونه واسه خوردن نداشتیم و ما که بزرگتر بودیم گشنگی و تحمل میکردیم اما داداش کوچکترم نمیتونست تحمل کنه و نون کپک زده میخورد و همون داداش کوچیکش متاسفانه به خاطر فقر و اینا بعدها به اعتیاد و دزدی و این چیزها کشیده میشه و الآنم زندانه

داداش های بزرگترش هم متاسفانه شر و بی‌عار بودن و تو خونه به این دخترا زور میگفتن واسه بیرون رفتن و حجاب و این چیزا گیر میدادن بهشون. بعد اینا برای گذران زندگی قالیبافی میکردن و با درآمد کم زندگیشون و میچرخوندن.

در مورد برادرای بزرگترش من نمی‌دونم مواد مصرف می‌کردند یا نه اما شک داشتم و برای همینم نظر خودمم نسبت به خواستگاری داداشش منفی بود.

الان شجره‌نامه ی دوستیشم تعریف میکنه  بگو فقط چرا میخواین بهم بزنین دوستیتونو

سلام خوبی؟

من و‌تو.توی همه تایپک ها حضور داریم

❤لطفا برای قبولی خواهرم در ازمون ی صلوات بفرستین❤

مادرم زیاد خوشش نمیومد اینا به خونه ی ما رفت و آمد داشته باشن ولی با این حال هر موقع میومدن با روی خوش باهاشون برخورد می‌کرد ، من هم تا حالا خونه ی دوستم نرفته بودم به جز یه بار که رفتم و دیدم یه اتاق کوچولو دارن برای زندگی و همه شون تو همون اتاق زندگی میکنن ، بعد به خاطر اینکه من رفته بودم خونه شون ، داداشاش مجبور شده بودن برن تو حیاط اون ساعتی که ما اونجا هستیم و خلاصه من خیلی ناراحت شدم براشون . این دخترا البته از نظر من دخترای زیبایی بودن و چشمای خوشگل و رنگی داشتن . من چهره ی خواهر بزرگتر دوستم و بیشتر دوست داشتم و به نظرم اون زیباتر از دوستم بود

2706