1421
1389
عنوان

می‌خوام با دوستم قطع رابطه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1509 بازدید | 116 پست
الان پسر خوب کمه اینم دیده داداشت خوبه ی پیشنهادی داده منم بودم فاصله میگرفتم دوستی ک میاد تو خوتت ب ...

جالب اینجاست داداشای من به خصوص این داداشم هر وقت که دوستم میومده اصلا از اتاق دیگه بیرون نمیومدن ، هیچوقت نیومدن جلوش که حتی یه نظر همدیگه رو دیده باشن ، می‌خوام بگم داداشای من تو حجب و حیا اینجورین ، ده سال دوستم میومد و می‌رفت هیچوقت هیچکدوم و ندید تو خونه به جز همون رضا که اونم یکی دوبار فقط یه سلام و احوالپرسی ساده کرد باهاش. نمی‌دونم رو چه حسابی دوستم این کار و کرد ، خود ما دخترا هم به خدا تو حجب و حیا عین داداشامونیم ، دوستای برادرام که میان و میرن یه بارم قیافه ی مارو ندیدن ، اصلا خودمون و نشونشون ندادیم ، به بهونه ی چایی و میوه مثلاً بریم تو اتاق جلوشون اصلا

چ پرو شانس اوردی داداشت عاقل بود

نمی‌گم دختر بدیه ، شاید اتفاقا زن زندگی هم باشه ، شاید ازدواج کنه بهترین باشه برای همسرش. ولی باید دنبال یکی باشه هم سطح باشن یا حداقل خیلی فاصله نداشته باشن از نظر تحصیلات و شرایط خانوادگی ، البته اگه یه پسر با شرایط بالاتر و خوب خودش ازش خوشش بیاد و پا جلو بذاره هیچ ایرادی نداره ولی اینکه خودت بری به یکی که می‌دونی شرایطش بالاتر از خودته همچین پیشنهادی بدی جالب نیست ، اونم کسی که هیچ برخورد و رابطه ای باهاش نداشتی و فقط یکی دوبار از دور دیدیش.

در ضمن دوستم همه ش میگه شما مارو میشناسین و این حرفا اما حقیقت اینه که من اصلا نمی‌شناسمش واقعا ، چون رابطه مون یه طرفه بوده و هر چی هم ازش می‌دونم از گفته های خودش بوده ، اصلا نمی‌دونم اون ده ، پونزده سالی که از محل ما رفتن چیکار کرده ، چه جوری زندگی کرده. والله من چه شناختی ازش دارم ؟ برادرم چه شناختی ازش داره که بخواد به زندگی باهاش فکر کنه. تنها شناخت ما از دوستم و خانوادش برمیگرده به چندسال پیش که هم محله ای بودیم و پشت سر برادرا و پدرش حرفای خوبی نبود تو محل. غیر از اون واقعا شناختی نبوده جز حرفا و تعریف هایی که دوستم از خودش میکرده

کامل خوندم داستانت رو عزیزم ولی وااقعا نمیدونم چطوری رابطت رو کات کنی

شاید دوستتم خودش کنار بکشه اگر اومد خونتون تنها راهش اینه که یکم سرد تر برخورد کنی مثل قبل صمیمی نباشی و روی خوش نشون ندی 

هر چند من دلم نمیاد خودم با مهمون این کار رو بکنم ولی واقعا نمیدونم چطوری بهش بفهمونی 

یا اینکه هر سری پیامک زد یا زنگ زد و خواست اطلاع بده ک بیاد خونتون بهترین راهش اینه که بهونه های الکی و دروغین بیاری  ک خونه نیسیتم و فلان ک خودش هم متوجه بشه

🧿 صــــــادق تـــر از هــــــدایـت 🧿 

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

آخه معلوم نیست ازدواج خوبی داشته باشیم ، اگه پول ارث و بدیم جهیزیه و اون آدم مقابل مرد زندگی نباشه و ...

چی بگم بیشتر تاپیکاتو خوندم و غصه خوردم ولی خیلی خوشحال شدم ک انقد دختر قوی هستی 

کاربر حسنکم هستم💖وقتی رژیم گرفتیو چربیهای بدنت میگن طاقت بیارید و اب نشید این نهایت پس فردارژیمشو میشکنه  
کامل خوندم داستانت رو عزیزم ولی وااقعا نمیدونم چطوری رابطت رو کات کنی شاید دوستتم خودش کنار بکشه اگ ...

عزیزم رک بهش گفتم و قطع کردم رابطه مون و ، آخه من ترجیح میدم رک حرفم و بزنم تا بی محلی و کم محلی کنم به کسی ، اگه کسی هم باهام اینجوری رفتار کنه بیشتر ناراحت میشم تا رک بهم بگه نمی‌خواد باهام دوست باشه ، دیگه تموم شد و خدافظی کردم باهاش

1401
چی بگم بیشتر تاپیکاتو خوندم و غصه خوردم ولی خیلی خوشحال شدم ک انقد دختر قوی هستی 

مرسی عزیزم که اینو میگی ، اتفاقا من فکر میکنم خیلی ضعیف بودم و به خاطر شرایط بد زندگیم نتونستم مستقل باشم و رو پای خودم وایسم ، ولی حداقل ضعف ها و ایرداهام و میدونم و به خاطر همینم احتیاطم تو زندگی خیلی بالاست و تا الانم نذاشتم کسی ازم استفاده کنه یا بهم ضربه ی بدی بزنه. تو ازدواجم برای همین خیلی محتاطم و واقعا تا کسی پیدا نشه که مطمئن نشم باهاش خوشبخت میشم و آدم درست و پاک و خوبیه مجرد میمونم

خوب میتونی هر بار که زنگ زد جواب ندی یه بهونه ای چیزی بیاری ، هربار یه بهانه بیار جوابشو نده یا به دیدنش نرو یا اگه گف میام بگو ما نیستیم کم کم رابطه تموم میشه 

زندگی به مو بنده،حال بد کیلو چنده،خوش باشو صفا کن

استارتر نمیدونم چرا دلم شکست وقتی خوندم ، دلم خیلی واسه دوستت سوخت ، کاش لااقل داداشت دوستش داشت ، به نظر من دخترهایی که با سختی بزرگ میشن خیلی بیشتر قدر زندگی و همسرشون رو میدونن .. این که باهاش قطع رابطه کردی به خودت ربط داره ولی همش فکرم پیششه که چقدر الان نا امید و خسته س .. الهی که خدا خودش خوشبختش کنه ، مطمئن ا قسمت هم نبودن وگرنه جور میشد 

عزیزم رک بهش گفتم و قطع کردم رابطه مون و ، آخه من ترجیح میدم رک حرفم و بزنم تا بی محلی و کم محلی کنم ...

آره عزیزم خیلی خوبه اینطوری متاسفانه من نمیتونم رک گو باشم و حتی کم محلی و اینا کنم فقط تو رودروایسی رابطه رو ادامه میدم البته خدا روشکر با کسی خلاف میلم رفت و آمد ندارم و ارتباط دوستی ندارم 

انشالله که خوشبخت و عاقبت بخیر باشی دوستم❤🙏

🧿 صــــــادق تـــر از هــــــدایـت 🧿 
استارتر نمیدونم چرا دلم شکست وقتی خوندم ، دلم خیلی واسه دوستت سوخت ، کاش لااقل داداشت دوستش داشت ، ب ...

این داداش من بیشتر با عقلش تصمیم میگیره نه دلش ، با یه دختری هم اینترنتی ۷ سال پیش دو سه سال دوست بود و وابسته ش هم شده بود اما به خاطر اینکه دختره خانواده ی خوبی نداشت و برای داداشم هم مشکلاتش و تعریف کرده بود حاضر نشد بره خواستگاریش ، اون موقع داداش من دانشجوی کارشناسی بود و هیچ پول و پله ای نداشت ، تکلیف سربازیش معلوم نبود ، کار هم که نداشت ، اون دختر واقعا خود داداشم و دوست داشت اما داداشم به خاطر همین قضیه ی خانوادش نمیخواستش برای ازدواج ، یادمه میومد از قهر و مشکلاتش با دختره می‌گفت من همه ش طرف دختره بودم ،  بعد چند سال پیش دختره بهش گفته بود دارم ازدواج میکنم با پسر خاله م و بعد داداشم حرصش گرفته بود ، میومد با ما حرف میزد و می‌گفت می‌خوام برم عروسیش و به هم بزنم ، برم به پسره بگم با من دوست بوده ، چطور ۲ ، ۳ سال به من میگفت دوستم داره حالا میخواد ازدواج کنه ، من و داداشم دعواش کردیم گفتیم غلط کردی بخوای زندگیش و خراب کنی ، تو که برای ازدواج نمیخواستیش ، چقدر باید برات صبر میکرد؟ اون که نمیتونست بیاد خواستگاری تو ، تو نرفتی اونم باید به فکر زندگیش باشه....

1394

یادمه وقتی از اون دختر می‌گفت که مثلاً درد و دل کرده و فلان مشکلش و براش گفته و داداشمم به خاطر همون درد و دل ها و مشکلاتی که دختره از خانوادش گفته بود نمیخواستش خیلی دلم برای دختره سوخت ، به داداشم گفتم چقدر شما پسرا نامردین ، اون باهات درد و دل کرده و تو همین و علم کردی و به خاطرش میگی نمی‌خوام بگیرمش ، در حالی که اون میتونست هیچی از مشکلاتش بهت نگه ، بعد بهش گفتم فکر می‌کنی اگه بری خواستگاری یه دختر دیگه اون این مشکلات و نداره تو خانوادش ؟! چرا همه مشکل دارن ولی این دختر رو حساب صمیمیت و صداقت و علاقه ش مشکلش و برا تو گفته ولی تو از اون دختر غریبه هیچی نمیدونی

استارتر نمیدونم چرا دلم شکست وقتی خوندم ، دلم خیلی واسه دوستت سوخت ، کاش لااقل داداشت دوستش داشت ، ب ...

اون دختر داداشم و وقتی هیچی تو جیبش نبود میخواست اما دوستم تا فهمید این داداش من لیسانس گرفته ، فوق لیسانس قبول شده ، سربازیش اوکی شده حالا هم که کارمنده بانکه هوا برش داشت که از داداشم خواستگاری کنه ، به گفته ی خودش هم از روی عشق این کار و نکرده و فقط به عنوان یه گزینه با موقعیت خوب این پیشنهاد و داده ، پس جای دلسوزی نداره ، دلسوزی برای دختریه که از روی عشق چند سال پای یه پسر بی پول و بدون شغل و دانشجو یا سرباز میمونه تا شرایطش اوکی بشه نه کسی که لقمه ی حاضر و آماده و بزرگتر از دهنش میخواد برداره 

نمیدونم چی بگم آخه موقعیت الان داداشت هم اصلا چیز خاصی نیس ، لااقل چندین سال طول می کشه تا بخواد حالا یه زندگی معمولی داشته باشه البته با توجه به اوضاع الان کشور میگم ، اکثر جوون هامون تحصیل کرده ن یا کار مربوط به رشته شون  پیدا نمیکنن یا پیدا کنن هم حقوق آنچنان ی نداره مگه خانواده پولداری داشته باشن که حسابی حمایتشون کنه .. به نظر من باز دختری پسری رو دوس داشته باشه بهتر با شرایطش کنار میاد

نمیدونم چی بگم آخه موقعیت الان داداشت هم اصلا چیز خاصی نیس ، لااقل چندین سال طول می کشه تا بخواد حال ...

بله خب چون تازه یک سال و نیمه سرکار میره هنوز چیز آنچنانی نداره ولی تو همین مدت یه تیبا خریده و پسر زرنگیه و اهل پس انداز و مطمئنم تا دو سال دیگه هم خونه هم وسایل زندگیش اوکی شده ، پس شرایطش برای شروع زندگی خوبه ، خیلی از دخترارو میشناسم آروزوشونه با کارمند بانک ازدواج کنن ، چون کلاس کاریش بالاست ، حتی خود مردا هم اینو می‌دونن و شوهر خواهر ناتنیم بهش گفته بوده تو موقعیتت برای خواستگاری و ازدواج خیلی خوبه به خاطر شغلت و یه انتخاب خوب داشته باش.

حالا شرایط داداش من اگه خیلی هم بالا نیست ولی مطمئنا از شرایط دوستم که تحصیلات ابتدایی رو هم تموم نکرده ، یک بار ازدواج کرده ، یک سال و نیم از داداشم بزرگتره و تازه اعتیاد و زندان و مشکلات دیگه رو تو خانواده داشتن که بالاتره ، بازم میگم با وجود همه ی اینا اگه خود داداشم عاشقش بود اصلا شرایطش مهم نبود ، اما اینکه خودش و میخواست بچسبونه به داداشم اونم نه از روی عشق و به خاطر موقعیتش و از دوستی با منم سو استفاده کرده حالم و به هم میزنه

بله خب چون تازه یک سال و نیمه سرکار میره هنوز چیز آنچنانی نداره ولی تو همین مدت یه تیبا خریده و پسر ...

عزیزم دوستتون رو که بالا هم توضیح دادین منم گفتم قسمت هم نبودن ولی در کل منظور من اینه باز دختری پسری رو دوس داشته باشه بیشتر با شرایطش کنار میاد ، بله برادر شما اول راهه و انشالله که خدا خودش کمکش میکنه واسه پیشرفت بیشتر ، حرف شما هم درست دختر های الانی بیشتر دنبال موقعیت و پول خوب پسر هستن .. برادرای من با وجود این که سی به بالا هستن اوضاع مالیشون هم خوبه جرات زن گرفتن ندارن ، یه جور ریسک شده .. کلا شرایط ازدواج سخت شده ، اینا هم دنبال خانواده کم جمعیت ، وضغ مالی نسبتا خوب ، با حداقل تحصیلات لیسانس هستن ... انشاللع که همه جوونا عاقبت بخیر بشن

1387
عزیزم دوستتون رو که بالا هم توضیح دادین منم گفتم قسمت هم نبودن ولی در کل منظور من اینه باز دختری پسر ...

مرسی عزیزم انشالله شرایط برای همه ی مجردا که میخوان ازدواج کنن اما نمیتونن فراهم بشه ، درسته همه دنبال اینن تو ازدواج به خوشبختی و آرامش برسن و دنبال یکی همسطح خودشون میگردن و حق هم دارن ، البته عشق گاهی وقتا همه ی معادلات آدم و به هم میزنه و گاهی آدما با کسایی ازدواج میکنن که هیچکدوم از معیارهایی که مد نظرشون بوده نداشتن اما خب به نظرم ارزش داره وقتی از روی عشق باشه. ممنون عزیزم که نظرت و برام نوشتی