1421
1389
عنوان

می‌خوام با دوستم قطع رابطه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1510 بازدید | 116 پست
منم نمیتونم وقتی کسی میاد خونه بهش بی محلی کنم ، دوست ندارم با یه نفر بازی کنم تا منظورم و بهش بفهمو ...

اتفاقا این به نظرم خیلی خوب بود و اول به ذهنم رسید اما گفتم شاید دلت نخواد به این صراحت بگی،،، ینی خودمو جات گذاشتم خیلی سخته،،من باشم یکم به شوخی یکم جدی میگم بهش و بعدم توپو میندازم توی زمین خونواده م ک دیگه مایل نیستن به این رفت و آمد،،،ولی طبیعیه ک ناراحت بشه

به زودی در این محدوده تیکربارداری نصب میشود به حول و قوه الهی،،،بیا که خیلی منتظرتیم مامانی😍😘👶👧
اتفاقا این به نظرم خیلی خوب بود و اول به ذهنم رسید اما گفتم شاید دلت نخواد به این صراحت بگی،،، ینی خ ...

آره خب ناراحت میشه اما اگه بازم بیاد خونه مون و بهش بی محلی کنم این رفتار هم مسلما ناراحتش میکنه. من فکر میکنم اینکه رابطه تموم بشه برا عزت نفس خودش هم خیلی بهتره. چون خودم اگه جای ندا بودم و همچین کاری میکردم و بعد شنیدن جواب رد از اون پسر دیگه دوست نداشتم تو اون خونه رفت و آمد داشته باشم ، برام سنگین میومد و بالاخره این فکر و پیش خودم میکردم که الان اون خانواده جور دیگه ای به من نگاه میکنن و از روشون شرمنده میشدم.

آره خب ناراحت میشه اما اگه بازم بیاد خونه مون و بهش بی محلی کنم این رفتار هم مسلما ناراحتش میکنه. من ...

اصلا توی این مدت ک از اون ماجرا گذشته تماسی داشتین باهم یا اومده؟؟شاید خودشم دیگه نیاد،، و رفت و آمدو کم کنه،،میخوای ببین حرکت بعدی اون چیه،،اگه همچنان به رفت و آمداش ادامه داد خب باهاش شفاف صحبت کن وگرنه ک شاید خودشم دیگه رابطه رو کم کنه

به زودی در این محدوده تیکربارداری نصب میشود به حول و قوه الهی،،،بیا که خیلی منتظرتیم مامانی😍😘👶👧

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

اینکه این قضیه رو مطرح کردم واسه اینه که حدود یه ماه و نیم پیش باز گفت می‌خوام بیام دیدنت و دلم برات تنگ شده و چندبار هم قرار گذاشتیم برای آخر هفته ولی یه قضایایی برای من یا خودش پیش اومد و نشد بیاد. وگرنه اگه خودش دیگه حرفی نمیزد و نمیخواست بیاد مشکل خود به خود حل شده بود. احساس میکنم از یه طرف هم باز میخواد رابطه ادامه داشته باشه که ثابت کنه فقط برای داداشم نمیومده و دوستیش با من براش مهمه ، اما از نظر من فایده نداره و اینا فقط ظاهرسازیه و دوستی ما دیگه تموم شده   

اصلا توی این مدت ک از اون ماجرا گذشته تماسی داشتین باهم یا اومده؟؟شاید خودشم دیگه نیاد،، و رفت و آمد ...

پایین تر نوشتم ، آره بعد اون ماجرا بازم با هم حرف زدیم چتی و پیامکی ، چون نمی‌خواستم حس بدی پیدا کنه از کاری که کرده و فکر کنه ضایع شده باهاش حرف میزدم و بگم خودمم هنوز تصمیم قطعیم و نگرفته بودم برای قطع رابطه اما حالا که موضوع رو همه تو خونه فهمیدن و مخصوصا فشارهای خواهرم برای اینکه دیگه تو خونه راهش ندم و حس بد خودم باعث شده تصمیم قطعیم و واسه تموم کردن رابطه بگیرم. الان رابطه ی من و خواهرم بهتر از همیشه ست و من ترجیح میدم خواهرم و برای خودم نگهدارم تا دوستی که حتی شک دارم محبت و دوستیش بهم واقعی بوده. چون من غیر از خواهرم کسی و ندارم و قراره سهم الارثمون بذاریم رو هم و بعدها با هم تو یه خونه زندگی کنیم و داداشامم میخوان برن پی زندگی خودشون

1436

خواهرم خیلی این داداشم و دوست داره ، اصلا دلش نمی‌خواد هیچوقت ازدواج کنه. از قبل هم با اومدن ندا به خونه مون مشکل داشت دیگه بعد این قضیه تا حرفش پیش میاد میگه دیگه نذار بیاد خونه مون و اصلا رابطه ت و باهاش تموم کن و پشت سرش حرفای بد میزنه و منم با خودش همراه می‌کنه ، دوست ندارم غیبتش و بکنیم و بدش رو بگیم ، اگه رابطه مون تموم شه این حرفا هم تموم میشه

خودموگذاشتم جات واقعا شرایطت سخته ولی ب نظر من یکم ب دوستت فرصت بده ببین بازم بهت اونطوری محبت میکنه یا نه هروقتم دیدیش مثلا بگو دوس دختر داره و فلان میخایم بریم خاستگاری ببین بازم بعدش تو دوستیتون لطمه ای میخوره یا نه اگه نه ک ادامه بده اگه اره ک مشخصه قطع رابطه

کاربر حسنکم هستم💖وقتی رژیم گرفتیو چربیهای بدنت میگن طاقت بیارید و اب نشید این نهایت پس فردارژیمشو میشکنه  
پایین تر نوشتم ، آره بعد اون ماجرا بازم با هم حرف زدیم چتی و پیامکی ، چون نمی‌خواستم حس بدی پیدا کنه ...

مگه خاهرتون متاهل نیست؟؟؟ ب نظر من اشتباهه تو یه خوته زندگی کردن به هر حال بعدا ازدواج میکنید و سر خونه به مشکل بر میخورید...مسئله دوم اینکه ازین ب بعد قرار با دوستتون رو تو خونه نذارید برید پارک کافی شاپ سینما

کاربر حسنکم هستم💖وقتی رژیم گرفتیو چربیهای بدنت میگن طاقت بیارید و اب نشید این نهایت پس فردارژیمشو میشکنه  
خودموگذاشتم جات واقعا شرایطت سخته ولی ب نظر من یکم ب دوستت فرصت بده ببین بازم بهت اونطوری محبت میکنه ...

به نظرم کار بی فایده ایه ، اگه بازم مثل قبل محبت کنه فرقی نمیکنه چون دیگه نمیشه باورش کرد ، بعد هم می‌تونه محبتاش بازم برای این باشه که هنوز امید داره که نظر داداشم و عوض کنه. تازه منم بخوام باهاش دوست بمونم خواهرم و برادرام نمیذارن ، اونا دوست ندارن دیگه بیاد ، با اونا چیکار کنم؟

مگه خاهرتون متاهل نیست؟؟؟ ب نظر من اشتباهه تو یه خوته زندگی کردن به هر حال بعدا ازدواج میکنید و سر خ ...

نه خواهرم متاهل نیست ، من ۴ تا خواهر دارم که دوتاشون خیلی از ما بزرگترن و یکیشون بهزیستی و اون یکی هم خونه ی خودشه. من و این خواهرم و ۳ تا برادرام تو یه خونه ایم . داداشام که تصمیم دارن برن برای خودشون. ما هم که شرایط ازدواج و پول برا جهیزیه نداریم ، میخوایم مجرد بمونیم و با هم زندگی کنیم که ترس از تنهایی و مشکلات دیگه نداشته باشیم

1432
مگه خاهرتون متاهل نیست؟؟؟ ب نظر من اشتباهه تو یه خوته زندگی کردن به هر حال بعدا ازدواج میکنید و سر خ ...

دیگه خودم حس خوبی بهش ندارم که اصلا بخوام دوستیمون و ادامه بدم و تو پارک یا کافی شاپ قرار بذاریم 😔

نه خواهرم متاهل نیست ، من ۴ تا خواهر دارم که دوتاشون خیلی از ما بزرگترن و یکیشون بهزیستی و اون یکی ه ...

عزیزم الان با اون پولی که میخاید خونه بخرید میتونید هر دوتون یه جهاز جمع و جور بخرید اینقد نا امید نباشید از زندگی میودونم زندگی بد ون پدر مادر خیلی سخته. خدا صبرتون بده ولی بجنگید برای ایندتون ..تو اون دنیا نزارید تن پدر مادرتون تو گور بلرزه اگه برید سر خونه زندگی مطمعنا پدرمادرتونم اون دنیا خوشحال میشن..راجب دوستتون هم بگم که کلا خطتون رو عوض کنید و هروقتم اومدن جلوی در درو باز نکنید 

عزیزم الان با اون پولی که میخاید خونه بخرید میتونید هر دوتون یه جهاز جمع و جور بخرید اینقد نا امید ن ...

آخه معلوم نیست ازدواج خوبی داشته باشیم ، اگه پول ارث و بدیم جهیزیه و اون آدم مقابل مرد زندگی نباشه و خونمون و توی شیشه کنه مثل خیلی از شوهرای نینی سایتی ها دیگه کجا میتونیم پناه ببریم ؟ پول ارث و که دادیم جهیزیه ، هیچ پس اندازی هم که نیست ، به معنای واقعی باید کارتون خواب بشیم ، مجرد باشیم اما سرپناه داشته باشیم و کسی نباشه به اسم شوهر که اذیتمون کنه بهتره. بعد پدر و مادر من اگه هم زنده بودن هیچکدوم فکر ازدواج و تنهایی ما نبودن که حالا که مردن غصه ش و بخورن ، اونا فقط بچه پس انداختن و حتی فکر نکردن ما چه جوری بزرگ میشیم ، نه پدرم نه مادرم ، مادرم فقط فکر سیر کردن شکم بچه هاش نه چیز بیشتری اونم تازه شکم پسراش مهم بود براش نه ما  

1387
بخدا کسایی ک میگن ما رفتیم قرص و محکم تا اخرش میمونن نمیدونم چ اصرار ب باز گویی حضور و غیاب خودشون ن ...

آره منم با همه صمیمی رفتار میکنم ولی اصلا نیازی نمی بینم با کسی رابطه ی نزدیکتری داشته باشم ، کلا تنهایی راحت ترم

خب یکم مشکل داری فک کنم چون هیچ کسو نمیخوای تحویل بگیری

نمی‌دونم اسمش مشکله یا چیز دیگه اما شخصیتم اینجوریه بعدش هم تا حالا هم هر کسی بهم نزدیک شده پشتش یه خواسته و برنامه ای بوده ، به اینا نمیشه گفت دوست ، من خودم هیچوقت با کسی به نیت اینکه چیزی بخوام ازشون یا نیتی پشت دوستیم باشه صمیمی نشدم ، با همه مهربون و خوب رفتار میکنم ولی نه چیزی از کسی می‌خوام نه می‌خوام کاری برام بکنن ولی دیگران دنبال اینن کارشون و راه بندازن یا منفعتی بهشون برسه از دوستی

الان پسر خوب کمه اینم دیده داداشت خوبه ی پیشنهادی داده منم بودم فاصله میگرفتم دوستی ک میاد تو خوتت ب بردارت نظر داره بنظرم اصلا ادم حسابی نیست 😯😐 پسر دختر نداره میری خونه کسی باید ناموسش ناموست باشه  هیچ خوشم نمیاد از این چیزا

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 دیانا دخترم زندگیمه خدایا نی نی توراهیم پسرم به خودت سپردم 🍂
الان پسر خوب کمه اینم دیده داداشت خوبه ی پیشنهادی داده منم بودم فاصله میگرفتم دوستی ک میاد تو خوتت ب ...

بهش گفتم و قطع کردم دوستیمون و ، اون روز که این حرفارو زد می‌گفت دلم واسه داداشت رفت تا دیدمش اون روز ولی تا من چندروز پیش از حس بدم نسبت به این کارش گفتم که به خاطر من نمیومدی برای داداشم بوده گفت نه پیشنهاد من اصلا از روی علاقه نبوده و به عنوان گزینه گفتم مطرح کنم ببینم جوابش چیه! بهش گفتم اینجوری که بدتره یعنی از رو عشق هم نبوده فقط به خاطر موقعیتش این کار و کردی؟ گفت نه به خاطر موقعیت خودم بوده و چون از شما همه ی مشکلات و شرایط ما خبر داشتین پیشنهاد دادم

بهش گفتم و قطع کردم دوستیمون و ، اون روز که این حرفارو زد می‌گفت دلم واسه داداشت رفت تا دیدمش اون رو ...

چ پرو شانس اوردی داداشت عاقل بود

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 دیانا دخترم زندگیمه خدایا نی نی توراهیم پسرم به خودت سپردم 🍂
1391