2703
2553

سلام دخترا. من راجع به جی بی واتس اپ سوالی دلرم . تو اینترنت خوندم که از طریق جی بی واتس اپ اگه مثلا با یه شماره ناشناس صفحه چت کسی رو باز کنی بهش خبر میده یعنی میزنه فلان شماره آنلاین. ولی خودم هر جوری امتحان کردم همچین چیزی ندیدم. میهوام بدونم کسی هست که واقعا امتحان کرده باشه و همچین چیزی رو دیده باشه؟ اصلا میشه فهمید کی داره چکت میکنه

جی بی واتس آپ که دیگه منقضی شد به روزم نمیشه دیگه  ولی اینی که شما گفتی اگر شماره طرف رو داشته باشی یا حتی یه باربهش پیام داده باشی اون موقع آنلاین بودنش میاد روصفحه وخودش میره

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
باید بری توتنظیماتش فعالش کنی بزن تواینترنت توضیح داده 

باید بریم کجا تنظیمات؟

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
2714
جی بی واتس آپ که دیگه منقضی شد به روزم نمیشه دیگه  ولی ایمی که شما گفتی اگر شملره طرف رو داشته ...

اره ولی میگن اگه طرف شمارتو نداشته باشه بعد بری واتس اپش رو چک کنی اونم انلاین باشه میزنه براش که این شماره آنلاینه😣

اره ولی میگن اگه طرف شمارتو نداشته باشه بعد بری واتس اپش رو چک کنی اونم انلاین باشه میزنه براش که ای ...

نه بابا اینطوری نیس

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
یعنی اگه میرفتی صفحه واتساپ یکی اون متوجه میشد😢😢😢😲😲

نه بابا نگران نباش همه که واتساپ جی بی ندارن بیشتریا همون نسخه اصلیو نصب میکنن بعدم تعداد خیلی کمی هستن برن این تنظیماتو فعال کنن

2706