2726
عنوان

مامانای که کودک نارس داشتن بیان😣

2369 بازدید | 20 پست

بیاید از تکامل بچهاتون بگید..پسرمن تکاملش یکم دیره.34هفته دنیا اومده.5ماهگی گردن گرفت.5ماهگی دمرشد.6ماهگی غلت زد.10ماهگی نشست.12ماهگی خودش نشست.12.5سینه خیز شد.الانم 13.5هست همون تو اون مرحلست.ازنظر ذهنی هم بای بای دس دسی میکنه موهاشو شونه میکنه..هَم یعنی غذا میگه.و هان هان..

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌

سلام عزیزم 

دختر من ۳۶ هفته بود ولی از نطر تکامل تا الان مشکلی نداشته الان ۹ ماهشه 

۵ ماهگی ب شکم شد و ۶ ماهگی علت زد 

۷ ماهگی نشست و چهار دست و پا رفت 

الان ک ۹ ماهشه وسایل رو میگیره و می ایسته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه من ۳۱ هفته با وزن ۹۰۰ گرم بدنیا امد ۴ماهگی گردن گرفت ۸ماهگی با کمک نشست از ۱۱ماهگی هم به روش خودش راه میرفت الان هم ۱۶ ماهشه هنوز با کمک وسیله راه میره حرف زدنش خوبه

آدم ها فکر می‌کنند؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!           اما حقیقت ندارد...                                                               اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!
2728

دختر من آخر ۳۷ هفتگیم به دنیا امد تا ۱۳ماهگی نمی‌تونست راه بره بعدم یواش یواش رفت اضافه وزنش زیاد بود گردن گرفتنشم دیر شد ولی از نظر ذهنی خوبه بنظرم

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
سلام عزیزم  دختر من ۳۶ هفته بود ولی از نطر تکامل تا الان مشکلی نداشته الان ۹ ماهشه  ۵ ما ...

۳۶ هفته که دیگه نارس نیست اگه وزنش خوب بوده

آدم ها فکر می‌کنند؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!           اما حقیقت ندارد...                                                               اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!
دختر من29هفته به دنیا اومد 5ماهگی گردن گرفت ،شش ماهگی غلت زد، هشت ماهگی نشست الان هم نه ماهشه کار جد ...

چه مدت دستگاه رفت؟؟

اللهم صل علی محمدوآل محمد❤خدایاشکرت بخاطرپسرنازم😍😍😍😍
بچه من ۳۱ هفته با وزن ۹۰۰ گرم بدنیا امد ۴ماهگی گردن گرفت ۸ماهگی با کمک نشست از ۱۱ماهگی هم به روش خود ...

۹۰۰ گررررررررررم!!!!!!!!!!!!!!!! 

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2706