1600
1605

بچه ها من با قد صدو شصت وزنم اول بارداری۹۲بود..الان هفته هفده هستم شش کیلو وزن کم کردم..چون همش بالا میارم وحالت تهوع دارم..تازه ده روز میشه بزور چندلقمه میخورم نگران بچمم..خواهشا بگین اونایی که مث من بودن چه مکمل هایی مصرف کردن تا بچشون وزن بگیره؟؟

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیران زایمان اولم خیلی سخت بود..برا اسون بودن ایندفه زایمانم یه صلوات بفرستین..حاجت رواشین ایشالا..آمیین

خیلی نگران بچمم خواهشا کمک کنید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیران زایمان اولم خیلی سخت بود..برا اسون بودن ایندفه زایمانم یه صلوات بفرستین..حاجت رواشین ایشالا..آمیین
۹۲ خیلیهههههه

اره خب اما الان هشتادوهفت هستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

نگران نباش بچه از خونت تغذیه میکنه

ویتامین سر خود هم نباید مصرف کتی باید دکتر برات تجویز کنه

وگرنه نتیجه منفی داره

همه چيز داشت خوب پيش ميرفت تا اينكه...................بزرگ شديم
1613

جاریم مثل شما اضافه وزن داشت تو بارداریم اضافه کرد ولی بچش ضعیف بود تقریبا 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

این مدلیا رو میگن دکتر باید حتما بررسی کنه اگه مشکل خونرسانی و ..‌ نباشه یکی میگفت لیدی میل خوردم که بچم رشد کرد ولی قبلش هرچی میخوردم خودم وزنم میرفت بالا بچه هیچی نمیگرفت

بازم دکترش باید بگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

دکتر تغذیه میرم میگه چقدر چاق هم باشی بازم نباید وزن کم کنی باید تااخر بارداری حداقل دوازده کیلو اضافع کنی..اما من برعکس روزبروز دارم کم میکنم..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکتر تغذیه میرم میگه چقدر چاق هم باشی بازم نباید وزن کم کنی باید تااخر بارداری حداقل دوازده کیلو اضا ...

ماهای اول طبیعیه وزن کم کردن

منم ۵ کیلو کم کردم به خاطر ویار

الان ماه اخرم تازه دارم وزن میگیرم

You are my sunshine, my only sunshine🤰🏻❤
8
این مدلیا رو میگن دکتر باید حتما بررسی کنه اگه مشکل خونرسانی و ..‌ نباشه یکی میگفت لیدی میل خوردم که ...

مرسی گلم بابت راهنماییت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکتر تغذیه میرم میگه چقدر چاق هم باشی بازم نباید وزن کم کنی باید تااخر بارداری حداقل دوازده کیلو اضا ...

من اول بارداریم ۶۵ بودم تا ۱۵ هفته ۷ کیلو کم کردم بخاطر ویار ...ولی بعدش ۷ کیلو برگشت الانم دارم وزن طبیعی اضافه میکنم و مشکلی ندارم الان ۲۵ هفته ام

❤❤❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(علیه السلام)❤❤❤

عزیزم اولا استرس نداشته باش که استرس از همه چی ضررش برا بچه بدتره.بعدم نگران نباش بچه مواد مغذیشو از بدن میگیره کاری به حالت نداره .انشاءالله که زودترم ویارت خوب شه.مکمل هم دکترت باید بده چون باید همه آزمایشارو بدی دکتر ببینه کمبودت توی چه ویتامینیه یا چه مکملی نباید مصرف کنی برات ضرر داره.

من نمیخوام وزنم اضافه شه فقط میخوام بچم  ضعیف نشع..

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه عزیزم ما خیلیا تو فامیلمون همینطور بودن همشونم بچه هاشون الحمدالله سالم و خوب بدنیا اومدن.خیلیا تو بارداری ویارشون باعث میشه وزن کم کنن.

1523

[QUOTE=104518558]عزیزم اولا استرس نداشته باش که استرس از همه چی ضررش برا بچه بدتره.بعدم نگران نباش بچه مواد مغذیشو از ...[/QUOبازم میرم دکتر ببینم چی میگه..بازم ممنون بابت دلداریت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عزیزم ما خیلیا تو فامیلمون همینطور بودن همشونم بچه هاشون الحمدالله سالم و خوب بدنیا اومدن.خیلیا ت ...

بله منم شنیدم خیلیا وزن کم کردن..بچه هاشونم سالم بوده..اما من چون چیز خاصی نمیخورم..میگم نکنه بچمم ضعیف بشه..

1
5
10
15
20
25
30
35
40