1345
1341

سلام .لطفا اگه دکتر پوست خوب در مشهد سراغ دارید بگید برای جوانسازی و رفع چین و چروک پوست مخام برم.که کارش خوب باشه

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
هرروز بیاد؟

نه بابا 

فقط یک روز بیاد تغییر بدیم کمی موکت وسایل اشپزخونه بشوره و ...............

(👩🏻‍🦱میتونید رهاصدام کنید)***باووو خانوووومم بخدا. اسم پرفایلم اشتباه تایید شد🥺🥺🥺🥺

سیمین طلایی برای رفع چین و چروک پوست صورت همو خوبه؟ چون بعضی متخصص های پوست توی درمان بیماریهای موستی خوبن و برای جوانسازی نه ؟ سیمین طلایی چطوره؟شما خودتون پیشش رفتین؟

سیمین طلایی برای رفع چین و چروک پوست صورت هم خوبه؟ چون بعضی متخصص های پوست توی درمان بیماریهای موستی خوبن و برای جوانسازی نه ؟ سیمین طلایی چطوره؟شما خودتون پیشش رفتین؟

1226
سیمین طلایی برای رفع چین و چروک پوست صورت هم خوبه؟ چون بعضی متخصص های پوست توی درمان بیماریهای موستی ...

ن عزیزم برای لکه های صورت شنیدم کارش خوب بوده ولی خودم نرفتم

زندگیمو با همه سختیاش دوست دارم  

یاسمن بانو جان توی نت سرج کردم ولی به نظرات اونجا اعتماد ندارم چون شنیدم خیلی از این نظرات از طرف خود پزشک هاو اطراعیان اونا نوشته میشه .میخام خودم تحقیق کنم و نظر کسایی را بدونم که خودشون یا دوستا و خونواده شون رفتن از یه دکتر راصی بودن

من یکنفر میشناسم کارش تمیزه طرح دوستی بده شماره بدم

بیا خصوصی عزیزم درخاست دادم

(👩🏻‍🦱میتونید رهاصدام کنید)***باووو خانوووومم بخدا. اسم پرفایلم اشتباه تایید شد🥺🥺🥺🥺
بانو رستگار جون شما خودتون رفتید پیششش؟ از این راههای تزریق ژل و بوتاکس و.... جیزی به شما پیشنهاد یا ...

من آخه این چیزا رو ازش نخواستم

اصل موضوع برای لیزر مو زاید رفته بودم پیشش

برای چروک چیزی ازش نخواستم

1364