1507
1411

چقدر زمان برد تا کامل فراموشش کنید؟ دیگه دلتون نلرزه براش

خیابان پر است از آدم هایی که عطر تو را زده اند اما بوی تو را نمی دهند...🍃❤

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436

حدود 3ماه

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
من نتونستم فراموشش کنم سه سال جنگیدم الان ی بار نامزد کردیم بهم خورد باز اگ خدا بخواد نامزد میکنیم

میترسم هیچوقت نتونم فراموشش کنم

1432

هنوز بعد از یکسال و خورده ای که میبینمش دلم میلرزه. 

کف دستم عرق میکنه.

و تپش قلب میگیرم. 

و برق چشماش بدترم میکنه..

...

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
1396

عشق اول باشه یا دوم ؟؟ یعنی اگه اونیه ک با دیدنش قلبت تند تند میزنه و خون تو رگات منجمد میشه و اضطراب میگیری .‌ باید بگم ک بستگی ب خود طرفت داره ک چ رفتاری و بکنه .‌‌. از چشمت نمیفته مگه زمانش برسه و سرد بشی بعد از کلی تقلا و تلاش .. اونم یهویی اتفاق میفته .. 

اگه هم عشق دومِ ک پیشش اون آرامشِ و حس خوب رو داری بدون هیچ فکر بد و اضطرابی ک باید بگم فراموش شدنی نیست

کاربر قدیمیم .. حساب قبلیم ترکید .. 😒 
شما تو یه تاپیک گفتین که خیلی خوبه خودش اومده ابراز کرده و ازعشقتون گفتین دوسه روزپیش

من کی گفتم ابراز کرده؟گفتم من ابراز کردم ولی باور نکرد حالا یا نخاست باور کنه

هنوز بعد از یکسال و خورده ای که میبینمش دلم میلرزه.  کف دستم عرق میکنه. و تپش قلب میگیرم.&nbs ...

وای

من دوساله ولی حتی یه ذره حسم بهش تغییر نکرده ...هیچ وقت فراموش نمیشه اگه واقعی باشه

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم من مجردم و باردار نیستم این تیکر بارداری هم نشون دهنده تاریخ کنکورمه😨😨 برام دعا‌کنین و یه صلوات بفرستین😘😘
1514