2410
2553
عنوان

یه چیز یکم جالب😀

365 بازدید | 33 پست

یکی از کاربرا بهم پیام خصوصی داد ...گفت من سن تو بودم اصلا خواستگار نداشتم

گفت رفتم با دل شکسته قران باز کردم آیه ای اومد که معنیش این بود که صبر کن ...

میگه صبر کردم 29 ازدواج کردم الان 3 تا بچه دارم و خوشبختم

منم رفتم به حرفش نشستم اول نماز خوندم و بعد واقعا چند صفحه قران خوندم و بعدش به نیت ازدواج باز کردم...اولش برای فان اینکار رو خواستم بکنم ولی بعدش نه واقعا میخواستم خدا بهم راهی نشون بده😓 آخه خواستگار دارم اما دلم راضی نیست اصلا بهم نمیخوریم هییییچ جوره ..

آیه ای اومد معنیش این بود:

انسان با شوق و رغبتی که خیر و منفعت خود را می‌جوید با همان شوق و رغبت شر و زیان خود را می‌طلبد، و انسان بسیار بی‌صبر و شتاب‌کار است.

البته نظرم در مورد قران باز کردن و برداشت شخصی از آیات زیاد مثبت نیست چون ما تفسیر قران نمیدونم...نظر شما چیه؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عزیزم عجله نکن 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
2714

من هم از اینکارا میکنم دیگه با دید خودم میگم خوب بود یا نه بعضی وقتها فکر میکنم نیازه اتفاقا گاهی هم شده برخلاف میلم اومده کاری را انجام دادم و یا برعکس و نتیجه خوبی هم نگرفتم ولی گفتم حتما خیره چون خدا راهنمایی کرده

خدایا شکرت
2706