1421
1411
عنوان

یه چیز یکم جالب😀

365 بازدید | 33 پست

یکی از کاربرا بهم پیام خصوصی داد ...گفت من سن تو بودم اصلا خواستگار نداشتم

گفت رفتم با دل شکسته قران باز کردم آیه ای اومد که معنیش این بود که صبر کن ...

میگه صبر کردم 29 ازدواج کردم الان 3 تا بچه دارم و خوشبختم

منم رفتم به حرفش نشستم اول نماز خوندم و بعد واقعا چند صفحه قران خوندم و بعدش به نیت ازدواج باز کردم...اولش برای فان اینکار رو خواستم بکنم ولی بعدش نه واقعا میخواستم خدا بهم راهی نشون بده😓 آخه خواستگار دارم اما دلم راضی نیست اصلا بهم نمیخوریم هییییچ جوره ..

آیه ای اومد معنیش این بود:

انسان با شوق و رغبتی که خیر و منفعت خود را می‌جوید با همان شوق و رغبت شر و زیان خود را می‌طلبد، و انسان بسیار بی‌صبر و شتاب‌کار است.

البته نظرم در مورد قران باز کردن و برداشت شخصی از آیات زیاد مثبت نیست چون ما تفسیر قران نمیدونم...نظر شما چیه؟  

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

عزیزم عجله نکن 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
1436

نظرم نظر خودته

برام صلوات می‌فرستین  خدا بهم نی نی بده قربون دل های پاکتون🤗                                                        وقتی ازم میپرسن چرا بچه نداری؟وای زود باشین چرا دیر کردین؟مشکل از کیه؟😣.....فقط دوست دارم زمین وا بشه برم توش نمیدونم جوابشون چی بدم قلبم میکشنه من بهشون لبخند میزنم همین...😔 کاش خدا این روزا  صدامو بشنوه و تموم بشه

من هم از اینکارا میکنم دیگه با دید خودم میگم خوب بود یا نه بعضی وقتها فکر میکنم نیازه اتفاقا گاهی هم شده برخلاف میلم اومده کاری را انجام دادم و یا برعکس و نتیجه خوبی هم نگرفتم ولی گفتم حتما خیره چون خدا راهنمایی کرده

خدایا شکرت
1394
1391
نظر خودم چی بود؟😀 همونکه گفتم تفسیر قران نمیدونیم این کار درست نیست؟

آره چون قرآن رو باید تفسیرش بلد باشی وگرنه کن همه واسه خودشون کسی بودن ...معنیی قرآن که همه بلدن بخونن

برام صلوات می‌فرستین  خدا بهم نی نی بده قربون دل های پاکتون🤗                                                        وقتی ازم میپرسن چرا بچه نداری؟وای زود باشین چرا دیر کردین؟مشکل از کیه؟😣.....فقط دوست دارم زمین وا بشه برم توش نمیدونم جوابشون چی بدم قلبم میکشنه من بهشون لبخند میزنم همین...😔 کاش خدا این روزا  صدامو بشنوه و تموم بشه
1364