2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم شوهرم دوس داره پسرباشه چه روزایی بایدباشه؟البته ماهرشب داریم

هرشب اسپرم ضعیف میشه دختر احتمالا میشه

😍 بالاخره منم توی 21بهمن 99بعد دوسال مادر شدم خدایاشکرت دوستان دعا کنید نی نیم سالم بیاد بغلم انشالله قسمت همه منتظرا💕
2728
بازم از علایم چیزی بلدی دوستم؟ من ۹ هفتمه الان تموم شده البته

میگن اگه شکم پهنه و مشخص نیست دختره میگن اگه زیاد جیش میکنی دختره چون طبعش سرده اگع همش خوابی و تنبلی دختره ولی برعکسش میشه پسر 

😍 بالاخره منم توی 21بهمن 99بعد دوسال مادر شدم خدایاشکرت دوستان دعا کنید نی نیم سالم بیاد بغلم انشالله قسمت همه منتظرا💕
واقعا؟چکارکنم هرچی به شوهرم میگم گوش نمیده

خخخخ ی شب درمیون خوبه ولی هرشب ضعیف میشه...

بدنم گرم شده دست و پام سرد  مدام سردم میشه ویار ندارم فقط از بوی پیاز و ظرفشویی متنفرم😣

من این چیزارو قبول ندارم عزیزم فقط سونو رو قبول دارم من خودم ذره ای حالت تهوع نداشتم و ندارم اصلا ورم نداشتم و ندارم پوستم داغون بود قبل بارداری الان مث برف شده جوشام محو شدن شکمم انقد تیزه ک قشنگ زیره سوتینمه ولی بچم دختره ب این چیزا دل نبند فقط سونو درسته

شماچن وقته تواقدامی؟

من  ماهه اولم این ماه چهار پنج دفعه بعد پریود اقدام داشتم یروز در میون پنج روز دیگع موعد پریودمه امروز تهوع داشتم دهنم اب میوفته و غلیظع ترشخم زیاد دارم شایدم میخام پریودشم نمیدونم پامم خیلیی درده

2706