1345
1363

روز تعیین مهریه علاوه بر سکه و طلا س دانگ خونه شرط کردیم از اولم اسم ی خونه رو اوردن و گفتن مال شوهرمه و ما نمیدونستیم ب اسم مادرشوهرمه و ب اسم شوهرم نیس..حتی روز مهربرون هم جلوی 30 نفر ادم ادرس دادن و 30 تا شاهد امضا کردن..روز قبل عقد پدرم ب شوهرم گفت سند خونه رو هم فردا بیارید برای مهریه و بازهم شوهرم چیزی نگفت..تا اینک روز عقد مشخص شد اصلا سند ب اسم شوهرم نیس..و عاقد هم با وجود این قضیه و اینک اون اگاه بود ب شرایط قید نکرد داخل سند ک بعد عقد انتقال انجام بشه و فقط لفظی گفت ک بعد عقد انتقال سند کنید..

بعد از عقد بارها این موضوع را با شوهرم مطرح کردم و اون گفت مامانم میگه منتظریم بعد عروسی کجا ساکن میشید اومو انتقال بدیم..موقع عروسی اون خونه رو مادرشوهرم مستاجر اوذده بود واسش و گفت من مستاجر بلند نمیکنم و یک سال دیگه طول میکشه تا بلند بشه شما برید تو خونه ای ک ب اسم پدرشوهرمه..پارسال عید پدرم مطرح کرد سندو درست کنید گفتن ما نمیتونیم سند ی جا رو بزنیم ب اسمش ی جا دیگه زندگی کنه میخواس از اول بیاد اینجا...این خونه ای ام ک توشیم سندش اماده نیس و معلوم نیس کی اماده بشه هر چند مطمئنم اینم میپیچونن

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

الان دو روزه دستم بنده پیش مشاور حقوقی و..رفتم همه میگن دستت ب جایی بند نیس چون ملاک سنده ن اون امضای شاهدها تو دفتر بله برون..وای خدایا چطور اینهمه ظلمو میبینی و سکوت میکنی..

منم بودم می‌پیچوندم  هم سکه داشتی هم دونگ خواستی  چه خبره😁

چیزیه ک توافق شده ما ک ب زور نگفته بودیم بعدم اون سکه فایده نداره همش قسط بندی میشه فقط اموال منقوله ک ب درد میخوره

منم بودم می‌پیچوندم  هم سکه داشتی هم دونگ خواستی  چه خبره😁

خوب یا بد اونا قبول کردن این خواسته رو بدون اعتراض چرا باید ادمو ...فرض کنن و سرش کلاه بزارن ادم هرچی ام باشه دلسرد میشه اول زندگی دروغ گفتن و البته سادگی ام کرده پدر عروس 

خوب یا بد اونا قبول کردن این خواسته رو بدون اعتراض چرا باید ادمو ...فرض کنن و سرش کلاه بزارن ادم هرچ ...

بله پدرم سادگی کرد چون فک نمیکرد چنین ادمای شارلاتانی باشن در واقع بزرگواری کرد

چیزیه ک توافق شده ما ک ب زور نگفته بودیم بعدم اون سکه فایده نداره همش قسط بندی میشه فقط اموال منقوله ...

جوری میگی انگار خدای نکرده میخای همین فردا جدا شی😐😐

خب از اول محکم کاری میکردین دیگه

پرپروک۷۱هستم دوستان...عشق همتون😁😁
1226
ن دیگه قبل عقد ک نمیدونستیم ب اسم شوهرم نیس بعد عقدم هر بار ی بهونه اوردن

جهنم ولش كن خودتو عذاب نده اونا دنيا واخرت به تو مديونن سر پل صراط يقه اش روميگيريم خودم ميام زنده زنده كبابشون ميكنم خواهر 

1364