2410
2553

من خودم نوجوون که بودم هرشب اخر شبا آشپزخونه رو دسته گل میکردم جارو..ظرفا و همه جارو بعد دمپاییارو به سمت داخل محترمانه میذاشتم برا مامانم که صب خوشحال بشه❤ هر روز که مدرسه میرفتم حتما باید قبلش مامانمو بوس میکردم حتما ها هرجا بود پیداش میکردم بوسش میکردمو میرفتم...بابام از سر کار میومد من بدوبدو براش آب خنک میبردم...جوراباشو میشستم...وقتی برف میومد و خیلی شدید بود بیل و از دست بابا مامانم میگرفتم و نمیذاشتم تنهایی برفارو بروبن...موقع کنکور با اینکه خیلی بچه درسخون بودمهر وقت میدیدم مامانم کار سنگین انجام میده بدو بدو میرفتم ازش میگرفتم خودم انجام میدادم...نگین حتما اونا خیلی خوب بودن...نه اونام داد میزدن ..کتک میزدن...ولی از نظرم احترام به پدرومادر خیلی اهمیت داره خداروشکر که دید من از بچگی اینجوری بود😍😍😍

پیج من: http://www.instagram.com/Garahun_Charm 

چقدر خوبی تو کاش دختر من بودی😁😅

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

منم خدايي مامانم هفت ساله ام بود پشت سرهم بچه دار شد مثه بنز كار كردم اونارو بزرگ كردم الان بيست سالي هست مامانم جاروبرقي دستش نگرفته سالي سه بارم هنگفت براش خونه تكوني ميكنم الانم پاش شكسته يك هفته است خونه زندگي رو تعطيل كردم اومدم اينجا

2714
فدات عزیزم الان دیگه بزرگ شدم😁

به قول معروف من پامو از روماربرنمیداشتم

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
کنکور تجربی بودم رتبه م 1800 شد دانشگاه تهران قبول شدم

رفتی؟ چیکاره شدی؟ 

میخواستم بنویسم ولی دیدم همه رو شما گفتی البته من همش احساس میکردم کم کاری کردم چون خواهرم یه کار خیلییی بزرگت تر انجام داد و به مادرم نماز خوندن یاد داد مادر من الان چهل و پنج سالشه ولی متاسفانه تو دوران کودکی امکان درس خوندن نداشتن خواهر بزرگترم زمانی که کلاس سوم بود به مادرم نماز خوندن یادداد و اولین بار باهم روزه گرفتن 😍😍😍😍😍😍😍😍

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
خب الان ارشد دارم ..راضیم خدارو شکر

خوشبخت وموفق باشی دختر خوب

میخواستم بنویسم ولی دیدم همه رو سکا گفتی البته من همش احساس میکردم کم کاری کردم چون خواهرم یه کار خی ...

راستی نمازم من بهش یاد دادم و این باعث شد خودم تا حد ممکن دیگه سر وقت نمازمو بخونم چون اون همیشه سر وقت نماز میخونه😊

پیج من: http://www.instagram.com/Garahun_Charm 
2706