2737
2734
عنوان

مادرشوهر....

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای خاهر یه هفته نیومدم ابروهاش رو چشاشه.دیگه ۳۰روزنیام پسرش سکته میکنه خون منوب شیشه

یعنی چی؟ مگه مسخره بازیه؟؟ برای چی باید بدون شوهرت اونم زود ب زود بری اونجا؟؟ روشونو زیاد نکن شوهرتم هرچی گفت بگو خواستت غیر منطقیه دلیل نداره من پاشم برم اونجا! در نهایت سکوت کن و با سکوت کار خودتو بکن یه باشه بگو ولی انجام نده 

بزار اونام عادت کنن و انقد پرو و بی ادب نشن! 

2728
منم دیشب خواهر شوهرم باهام سرد بود با همه شوخی میکرد منم تو اتاق ازش پرسیدم مشکلی پیش اومده از من نا ...

😐

مرض داشت عایا😑

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
یعنی چی؟ مگه مسخره بازیه؟؟ برای چی باید بدون شوهرت اونم زود ب زود بری اونجا؟؟ روشونو زیاد نکن شوهرتم ...

زنیکه عوضی.رفتم تواشپزخونه نشستم جاش میگم کمک نمخای نه.میگم ناراحتی چطور!!من؟؟نه.گفتم مریض بنظرمیای نه..منم دیدم نه حرف نمیزنه گذاشتم اومدم اشغال.میگم خداحافظ بادهنت کجش میگه بسلامت

2738
خوشبحالت.

الان شما رفتی از روی اجباره ؟من هم سال های اول ازدواجم خیلی سختی کشیدم واسه رفت و امد الان دیگه شوهرم خودش میشناسشون اصلا نمیگه بریم جوری که خودم میگم بریم به بابات سر بزنیم بعد میاد.دندون رو جیگر بذار چند سال دیگه بهتر میشه زندگیت البته باید شوهرت رو متوجه هر چی ناراحتت میکنه بکنی اما با زبون مهربونی و بدون دعوا.خوشبخت باشی💜

زنیکه عوضی.رفتم تواشپزخونه نشستم جاش میگم کمک نمخای نه.میگم ناراحتی چطور!!من؟؟نه.گفتم مریض بنظرمیای ...

چقدر بدم‌میاد ازین که خدا حافظی کنم با یکی بهم بگه به سلامت ، دیگه نرو 

الان شما رفتی از روی اجباره ؟من هم سال های اول ازدواجم خیلی سختی کشیدم واسه رفت و امد الان دیگه شوهر ...

اره خب ازرو اجباروگرن اصلا خوشم نمیادک برم.بنظرت این رفتارمادرشو بهش بگم؟؟؟یافایدنداره؟؟چن بارم ب شوهرم گفتم.میگه بااون بایدغیبت بکنی!!!

میگم کمک نمیخای میگه.نه میگم چطورناراحتی مریضی!!ن میگه

بگو مامان جون چ مرگته حرف نمیزنی 😁😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706