2726
عنوان

مادرشوهر....

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 89 پست
همين الان يه تاپيك دوباره قوم شوهر زدم و همه ويختن سرم كه تو غير منطقي

واقعا هم آخر غیر منطقی بود تاپیکت

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

من همین دیشب ب شوهرم گفتم الان ک با ننت قهرم ولی آشتیم کردم فققققط در حضور تو باهاش حرف میزنم....

ک بعد نره پشت سرم بگه اینو گفت اونو گفت!

بخدا فقط با شوهرتون برید خونه این عتیقه ها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برو بگو کمک نمی خواهید؟ اگه دیدی بازم سرد جواب میده بهشون بگو پس من مزاحمتون نمیشم و پاشو برو خونه ...

میگم کمک نمیخای میگه.نه میگم چطورناراحتی مریضی!!ن میگه

نرو خونه شون بدون شوهرت....بنشین خونه ات خانومی کن حوصله دارین میرین خونه قوم شوهر.....برید پارک این ...

ای خاهر یه هفته نیومدم ابروهاش رو چشاشه.دیگه ۳۰روزنیام پسرش سکته میکنه خون منوب شیشه

واسه چی میری اصلا؟ وقتی اینجوریه شمام کلا نرو هر وقت شوهرت خواست بره شمام باهاش برو مثل یه مهمونم رف ...

چ کنم خب.داستان درست میکنه الانم ابروهاش رو چشاشه

منم دیشب خواهر شوهرم باهام سرد بود با همه شوخی میکرد منم تو اتاق ازش پرسیدم مشکلی پیش اومده از من ناراحتی گفت نه چرا گفتم آخه رفتارت اینو میگه گفت نه چیزی نیست اومدیم تو هال ۱۸۰درجه تغییر کرد حالا با من شوخی خنده بیشتر میکرد

هیچوقت بدون شوهرتون نرید خونه فامیل شوهر.من سه تا کوچه فاصلمونه اما ماهی دوبار فقط هم با شوهرم میرم.الانم هیچی نگو برو خونت.اینقدر نرو تا خودش بپرسه چرا نمیاین بعد دلیلش رو بگید .خودتو ناراحت نکن

2706