1345
1363
عنوان

مادرشوهر....

| مشاهده متن کامل بحث + 779 بازدید | 89 پست

هیچوقت بدون شوهرتون نرید خونه فامیل شوهر.من سه تا کوچه فاصلمونه اما ماهی دوبار فقط هم با شوهرم میرم.الانم هیچی نگو برو خونت.اینقدر نرو تا خودش بپرسه چرا نمیاین بعد دلیلش رو بگید .خودتو ناراحت نکن

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
ای خاهر یه هفته نیومدم ابروهاش رو چشاشه.دیگه ۳۰روزنیام پسرش سکته میکنه خون منوب شیشه

یعنی چی؟ مگه مسخره بازیه؟؟ برای چی باید بدون شوهرت اونم زود ب زود بری اونجا؟؟ روشونو زیاد نکن شوهرتم هرچی گفت بگو خواستت غیر منطقیه دلیل نداره من پاشم برم اونجا! در نهایت سکوت کن و با سکوت کار خودتو بکن یه باشه بگو ولی انجام نده 

بزار اونام عادت کنن و انقد پرو و بی ادب نشن! 

منم دیشب خواهر شوهرم باهام سرد بود با همه شوخی میکرد منم تو اتاق ازش پرسیدم مشکلی پیش اومده از من نا ...

😐

مرض داشت عایا😑

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐
یعنی چی؟ مگه مسخره بازیه؟؟ برای چی باید بدون شوهرت اونم زود ب زود بری اونجا؟؟ روشونو زیاد نکن شوهرتم ...

زنیکه عوضی.رفتم تواشپزخونه نشستم جاش میگم کمک نمخای نه.میگم ناراحتی چطور!!من؟؟نه.گفتم مریض بنظرمیای نه..منم دیدم نه حرف نمیزنه گذاشتم اومدم اشغال.میگم خداحافظ بادهنت کجش میگه بسلامت

خوشبحالت.

الان شما رفتی از روی اجباره ؟من هم سال های اول ازدواجم خیلی سختی کشیدم واسه رفت و امد الان دیگه شوهرم خودش میشناسشون اصلا نمیگه بریم جوری که خودم میگم بریم به بابات سر بزنیم بعد میاد.دندون رو جیگر بذار چند سال دیگه بهتر میشه زندگیت البته باید شوهرت رو متوجه هر چی ناراحتت میکنه بکنی اما با زبون مهربونی و بدون دعوا.خوشبخت باشی💜

1226
زنیکه عوضی.رفتم تواشپزخونه نشستم جاش میگم کمک نمخای نه.میگم ناراحتی چطور!!من؟؟نه.گفتم مریض بنظرمیای ...

چقدر بدم‌میاد ازین که خدا حافظی کنم با یکی بهم بگه به سلامت ، دیگه نرو 

الان شما رفتی از روی اجباره ؟من هم سال های اول ازدواجم خیلی سختی کشیدم واسه رفت و امد الان دیگه شوهر ...

اره خب ازرو اجباروگرن اصلا خوشم نمیادک برم.بنظرت این رفتارمادرشو بهش بگم؟؟؟یافایدنداره؟؟چن بارم ب شوهرم گفتم.میگه بااون بایدغیبت بکنی!!!

1364