2726

سلام دوستان،من خیلی حسادت میکنم به اینکه نامزدم با خواهراش حرف بزنه.کلا جاییم که اونا باشن تا جایی که بتونم نمیزارم بره.کلا دوست دارم فقط پیش من باشه و همه حرفهاشم با من باشه.بدم میاد خواهرش مثلا جلوش استین کوتاه بپوشه.چیکار کنم دارم اذیت میشم،خیلی رو هر زن دیگه ای حساسم.میترسم یه روز بفهمن من برادرشونو ازشون دور میکنم و دیگه باهام خوب نباشن😞😞😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
:/   روانی

اولین چیزی بود که به ذهنم رسید خواهرشه محرمشه عجبا

کاربری دهمم هست از عالم و آدم سیم کارت گدایی کردم خدا شاهده گزارش بزنین بترکم میام یه لنگتونو میبندم به اسب تشنه یه لنگتونو به اسب گشنه    با نظرم هم مخالف بودین ریپلای نکنین میام دهن مهنتونو جر میدم  اعصاب ندارم   :/

وای عزیزم برو روانشناس درس شی این مشکل رفته رفته خوردت میکنه

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

اولاشه کم کم خوب میشی.یکمم روخودت کارکن حساس نباشی وگرنه شوهرتو خسته میکنی

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

وااا . . . قبل اینکه شما زن این اقا بشی ، ایشون خاهر و خانواده داشتن. . . حتا اگه ی روز شما نباشین بازم اونا خانوادشن. . . امیدوارم ناراحت نشی از حرفم آ. . حسادت دروجود همه ما زناکم و بیش هست، ولی نخاه جدایی بندازی و دوری بینشون. . مطعن باش هرکسی جایگاه خودشو داره شمام واسه همسرتون جایگاهتون ویژست

2706