2737
2734
عنوان

از وانتیا خرید میکنین؟😅

86 بازدید | 16 پست

من قبلا خرید نمیکردم،ولی ازوقتی دخترم بدنیا اومده،گاهی خرید میکنم.بیشتر سبزی خوردن میخرم...انصافا هم کیفیتش بامغازه یکیه،هم ارزون تره،هم اینکه میاد درخونه...گاهی هم بادمجون و سیب زمینی و پیاز...😅وسبزی خورشتی و...😊شما چی؟

(الان میان میگن نه،ماخرید نمیکنیم و فلان...😆🤧)

این سومین کاربریمه😅😅😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره ..

ما میوه و هندونه و اینا هم میخریم..

مغازه ها خیلی گرون میدن

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
2738

بله چرا که نه 

منم گه‌گاهی خرید میکنم 

اتفاقا وقتی اماده میشم برم خرید وقتی میبینم وانتی هست انقدر خوشحال میشم که مجبور نیستم کلی سیب‌زمینی و پیاز و فلفل و بادمجون بیارم خونه 

ولی همه‌ی  میوه‌هارو از میوه‌فروشی میخریم 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

خیلی خوبه که دیگه مجبور نیستی سه ساعت راه بری برسی به مغازه  

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:

من صدای وانتی از بیرون میاد شوهرمو پرت میکنم بیرون سبزی و سیب زمینی پیاز و.... بگیره البته بیشتر وقتا تا این تنبل خان تکون بخوره اونا رفتن😒

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

اقا ما ی بار دیدم از جلوم رد شد در خونه بودم

داد میزدم وانتی وانتی

دو تا دیگه وانت وایسادن همینطور  بودن ببینم من چکارشون دارم، خانم ها از پنجره میخندیدن منم با شادی خرید میکردم

حس برد داشتم...  

2706