2410
2553
عنوان

حکم ازدواج مجدد

| مشاهده متن کامل بحث + 4520 بازدید | 65 پست
جدی؟

بله میدن تو شناسنامه ی بچه اسم پدر و مادر نوشته میده همچنین تو شناسنامه ی پدر و مادر اسم بچه نوشته میشه فقط اسم مرد و زن تو شناسنامه ی همدیگه نوشته نمیشه اونم میشه نوشت فقط با شکایت زن اونم ماده ۲۱ قانون حمایت از خانواده میگه که در صورتی که زن باردار بشه مرد موظفه ثبت نکاح موقت کنه یعنی تو شناسنامه ی هم اسم همدیگه رو مینویسن و تاریخ عقد موقتشون رو مینویسن فقط اون طلاق و مهریه و سند ازدواج دایم نداره

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍به زودی این تیکر واقعی میشود😍😍😍😍
جدی؟بدون عقد دائم؟

اره دختر خالم صیغه بود با دفترچه صیغه رفته بودن ثبت احوال شناسنامه گرفته بودن باید هم بگیرن شناسنامه چون اگه مرد برا بچه شناسنامه نگیره جرم داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سعی کنین ماهی یه بار شناسنامه ی همسرتون رو چک کنین البته اونم اگه زرنگ باشه میره ثبت احوال میگه شناسناممو گم کردم المثنی میگیره

2456
از صیغه بچه دار شن که میگن شناسنامه نمیدن به بچه

میدن

اگر صیغه موقتشون ثبت نشده باشه و پدر هم قبول نکنه که بچه از ازدواج موقت بوده مادر میتونه با نام خانوادگی خودش برای بچه ش شناسنامه بگیره

عزیزم شاهد برای اثبات داری شوهرت بیرونت کرده ؟اگه داری برو شکایت ترک انفاق بده دادگاه بتونی اگه محکو ...

اره شاهد دارم و اونم رفته دادگاه شهادت داده و تقریبا ثابت شده

دوماهه قهر کردم نفقه هرماه ۳۰۰ میزنه حسابم اونم نقدی تو بانک و مینویسه واریز فلانی

زن رو صیغه کرده بود ازش بچه داشت بعد رفته اون زن رو کتک زده دختره رفته از اون شکایت کرده بهش چهل میل ...

چرا اولیه نمیره مهرشو بزاره اجرا حال هردوشون گرفته بشه

به اندازه ی ادما نباید دست زد.آدما همونقدر که هستن .هستن.
2714
چرا اولیه نمیره مهرشو بزاره اجرا حال هردوشون گرفته بشه

از شوهرش میترسید نمیتونست همچین کاری بکنه

2706