2410
2553
عنوان

حکم ازدواج مجدد

| مشاهده متن کامل بحث + 4520 بازدید | 65 پست
از صیغه بچه دار شن که میگن شناسنامه نمیدن به بچه

میدن از صیغه بچه دار بشن به بچه شناسنامه میدن اون حرف مفته من کامل در جریانم 

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍به زودی این تیکر واقعی میشود😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اااااا وا   آزاده؟ برای زن هم آزاده؟    

نه هر مردی میتونه زن بیوه رو بدون اجازه ی خمسر صیغه کنه بچه دار بشه و شناسنامه بگیره

نه هر مردی میتونه زن بیوه رو بدون اجازه ی خمسر صیغه کنه بچه دار بشه و شناسنامه بگیره

گوه خورده  

ببخشید

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2714
چرا ازدواج مجدد کرد؟

زن رو صیغه کرده بود ازش بچه داشت بعد رفته اون زن رو کتک زده دختره رفته از اون شکایت کرده بهش چهل میلیون دیه صادر شده مرد اومده گفته به زنم رضایت بده اینم گفته اون بره ثبتی اجازه بده من زن رسمیه تو بشم منم به اون رضتیت بدم اینجوری شده بهش رضایت داده مثلا میخواسته زنه رو کتک بزنه از زندگیش بره بیرون بدتر هم کرده مرد مهریه هم زده به نام زن دوم

عزیزم شاهد برای اثبات داری شوهرت بیرونت کرده ؟اگه داری برو شکایت ترک انفاق بده دادگاه بتونی اگه محکومش کنی زندان داره برا شوهرت ودلیل طلاقم هست. نه نمیتونه حکم ازدواج مجدد بگیره. اگه به تمکین محکوم شی میتونه. واگرنه فقط میتونه دزدکی صیغه کنه  درضمن بعد از شش ماه میتونی شکایت تمکین کنی زود نمیشه ونفقه اگه نداده میتونی 

زن رو صیغه کرده بود ازش بچه داشت بعد رفته اون زن رو کتک زده دختره رفته از اون شکایت کرده بهش چهل میل ...

خدایش زن که زنه همون چیزایی که اولی داشت دومی هم داشته 

دیگه صیغه اش به چی بود؟

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
2706