2726
عنوان

حکم ازدواج مجدد

| مشاهده متن کامل بحث + 4539 بازدید | 65 پست

نه عزیزم تا دلیل منقطی نداشته باشه نمیتونه درسته قوانین زن ستیز هست اما مرد هم هر غلطی نمیتونه بکنه 

اتفاقا راجه به مردی که زنش رو بیرون کرده باشه یا خودش رفته باشه خیلی سخت میگیرین 

شوهر من خودش گذاشت رفت قاضی مث سگ باهاش رفتار کرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله و اگر مردی بدون رضایت زن اول ازدواج کنه حق طلاق و مهریشو میتونه بگیره زن اول

بدون رضایت زن اول نمیتونه عقد قانونی بکنه

صیغه میتونه بکنه

که اونم اگر بچه دار بشه، خود به خود صیغه شونم قانونی میشه

كلا از نظر قانوني اگه امضا كرده باشه تو عقد نامه نميتونه بدون رضايت زن اول ازدواج دائم كنه اما سوال ...

زندگی نمیکنم که میگه مهریه رو ببخش منم نمیخوام ببخشم تونم طلاق نمیده

زن باید ثابت کنه که مرده بیرونش کزده.بعدم به همین راحتی که نیست.میتونه به قاضی بگه برمیگردم.اگه دید مدرکی نداره که برنگرده..بگه مادرم مریض بود رفتم بهش سر زدم چند روز.خود همسرم اجازه داد.اینجوری حکم عدم تمکین و ناشزه بودن داده نمیشه.به مرد هم اجازه زن دوم نمیدن.البنه اینم کار قانونی میخواد مثلا مرد بتونه از پس خرج و مخارج زن دوم بر بیاد.

دفعه بعدی که مرده روانی شد زن رو کتک زد.زن همون موقع بره پزشکی قانونی.و مدرک داشته باشه که بیرون شده از خونه.

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹

با اینکه زن اول باید بره ثبتی اجازه ازدواج مجدد بده و باید اونجا اسم اون زنی که میخواد بگیره ثبت بشه مثلا نتونه هر زنی رو که دوست داشت بگیره بعد اون هم میرن از دفتر قضایی دادخواست میدن زن و شوهر رو دادگاه خانواده صدا میکنه میرن اونجا زن دوباره اونجا مینویسه که من اجازه میدم و اعتراضی ندارم با حکم اون قاضی مرد میره ازدواج میکنه یکی از اقوام ما دو ماهه پیش اینجوری ازدواج مجدد کرد

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍به زودی این تیکر واقعی میشود😍😍😍😍
عزیزم مردا هر گهی که بخوان میتونن بخورن طبق قانون ایران  والسلام

طبق قانون اسلام که متاسفانه ایران شده کاسه داغ‌تر از آش و نخود هر آش. محکم اجرا میکنه. ۴ تا هم بهش اضافه میکنه و رضایت زن اول از ازدواجم برمیداره و بدعت صیغه رو هم میذاره

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
زندگی نمیکنم که میگه مهریه رو ببخش منم نمیخوام ببخشم تونم طلاق نمیده

وكيل خوب بگير كه بخاطر كارهايي كه كرده بدون خواست شوهرت بتونه طلاقتو بگيره

از خير مهريه هم به هيچ وجه نگذر خيلي داره خوشبحالش ميشه ان آقا

ببخشيد نتونستم خودمو كنترل كنم واقعا خاك تو سر اوناييكه قوانين اين مملكتو وضع كردن 

2706