1345
1363
عنوان

حکم ازدواج مجدد

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 65 پست

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

زن رو صیغه کرده بود ازش بچه داشت بعد رفته اون زن رو کتک زده دختره رفته از اون شکایت کرده بهش چهل میل ...

خدایش زن که زنه همون چیزایی که اولی داشت دومی هم داشته 

دیگه صیغه اش به چی بود؟

سلطان نکته ی فارسی هسدم در خدمتون  دکتر جانا هستم
1350
جدی؟

بله میدن تو شناسنامه ی بچه اسم پدر و مادر نوشته میده همچنین تو شناسنامه ی پدر و مادر اسم بچه نوشته میشه فقط اسم مرد و زن تو شناسنامه ی همدیگه نوشته نمیشه اونم میشه نوشت فقط با شکایت زن اونم ماده ۲۱ قانون حمایت از خانواده میگه که در صورتی که زن باردار بشه مرد موظفه ثبت نکاح موقت کنه یعنی تو شناسنامه ی هم اسم همدیگه رو مینویسن و تاریخ عقد موقتشون رو مینویسن فقط اون طلاق و مهریه و سند ازدواج دایم نداره

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍
جدی؟بدون عقد دائم؟

اره دختر خالم صیغه بود با دفترچه صیغه رفته بودن ثبت احوال شناسنامه گرفته بودن باید هم بگیرن شناسنامه چون اگه مرد برا بچه شناسنامه نگیره جرم داره

سعی کنین ماهی یه بار شناسنامه ی همسرتون رو چک کنین البته اونم اگه زرنگ باشه میره ثبت احوال میگه شناسناممو گم کردم المثنی میگیره

از صیغه بچه دار شن که میگن شناسنامه نمیدن به بچه

میدن

اگر صیغه موقتشون ثبت نشده باشه و پدر هم قبول نکنه که بچه از ازدواج موقت بوده مادر میتونه با نام خانوادگی خودش برای بچه ش شناسنامه بگیره

عزیزم شاهد برای اثبات داری شوهرت بیرونت کرده ؟اگه داری برو شکایت ترک انفاق بده دادگاه بتونی اگه محکو ...

اره شاهد دارم و اونم رفته دادگاه شهادت داده و تقریبا ثابت شده

دوماهه قهر کردم نفقه هرماه ۳۰۰ میزنه حسابم اونم نقدی تو بانک و مینویسه واریز فلانی

1226
میدن اگر صیغه موقتشون ثبت نشده باشه و پدر هم قبول نکنه که بچه از ازدواج موقت بوده مادر میتونه با نا ...

عه چه جالب نمیدونستم 

سلطان نکته ی فارسی هسدم در خدمتون  دکتر جانا هستم
1364