2726
عنوان

بیایید براتون صلواتو توحید بخونم❤

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 57 پست
الهی خیرببینی برای دوستای گلم دعا کن @مامانبزرگپانیذ     @lovers1397     ...

عزیزه دلم😍ممنونم انشالله حاجت روا بشی عزیزم

استارتر عزیز حاجتت برآورده به خیر بشه انشاءالله

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@بستنیbastani     @shakijan     @عاشق_کوچولو78     @دخترزمستو ...

عزیزدلم خیلی ممنون😍❤

میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💚😢              خدایا ستارالعیوبی😢😢                         خدایا معجزتو نشونمون بده 😢😢
2728

@مهناز9999    

@zahra_7869

@m_meteo_sh    

@khorshidfrk    

عزیزم واسه این چند نفر هم میخونی؟💚

میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💚😢              خدایا ستارالعیوبی😢😢                         خدایا معجزتو نشونمون بده 😢😢
@مهناز9999     @zahra_7869 @m_meteo_sh     @khorshidfrk     ع ...

اره عزیزه دلم چرا ک نه انشالله همه ب ارزوهای قشنگشون برسن😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
اره عزیزه دلم چرا ک نه انشالله همه ب ارزوهای قشنگشون برسن😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

مرسی مهربون😘❤😍😍ان شاءالله❤💚

@مهناز9999     @zahra_7869 @m_meteo_sh     @khorshidfrk     ع ...

فدات شم من مهربونم❤

‹ نگو روزای خوش دوره، همینجوری نمی‌مونه. :) ›  ⌝برای خودت زندگی کن، برای خودت بمیر. دیگران، دیگرانند! هر چقدر نزدیک و عزیز باشند، روزی نشانت می‌دهند که دیگرانند! ⌞ ⧼تلخ باش اما خودت باش؛ این صداقت بهتر است!⧽ ‹ ای تو امانِ هر بلا، ما همه در امان تو. ˘˘ › «به خیلی ها گوش کنید،با چند نفر صحبت کنید» [ فرشته نجات خودت باش.!✨🧚‍♀ ] [•••زندگی بدون رویا مثل پرنده ای با بال شکسته است، نمی تواند پرواز کند•••] [𝒍𝒂𝒖𝒈𝒉 𝒘𝒊𝒕𝒉 𝒎𝒂𝒏𝒚 𝒃𝒖𝒕 𝒅𝒐𝒏'𝒕 𝒕𝒓𝒖𝒔𝒕 𝒂𝒏𝒚 !🖤] 

ممنون گلم

مرسی

حاجت روا بشید

وزن اولیه ۷۲، وزن هدف اول ۶۵              من می تونم و می خوام که بتونم، برای رسیدن به هدف هیچ آسانسوری وجود ندارد ،باید یکی یکی پله های ترقی را بالا رفت ، من هم بالا میروم ،بالا می روم چون اون بالا منظره خیلی قشنگی در انتظار من می کشد ،،،من می تونم،،،
@ساحل1378 @گیلآوا     @mina72     @zeinab123     @اندیشه00 ...

مرسی خواهر جون انشالله حاجتروا بشید ❤

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄