2737
2734
عنوان

بیایید براتون صلواتو توحید بخونم❤

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 57 پست
الهی خیرببینی برای دوستای گلم دعا کن @مامانبزرگپانیذ     @lovers1397     ...

عزیزه دلم😍ممنونم انشالله حاجت روا بشی عزیزم

استارتر عزیز حاجتت برآورده به خیر بشه انشاءالله

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

@بستنیbastani     @shakijan     @عاشق_کوچولو78     @دخترزمستو ...

عزیزدلم خیلی ممنون😍❤

میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💚😢              خدایا ستارالعیوبی😢😢                         خدایا معجزتو نشونمون بده 😢😢
2728

@مهناز9999    

@zahra_7869

@m_meteo_sh    

@khorshidfrk    

عزیزم واسه این چند نفر هم میخونی؟💚

میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💚😢              خدایا ستارالعیوبی😢😢                         خدایا معجزتو نشونمون بده 😢😢
@مهناز9999     @zahra_7869 @m_meteo_sh     @khorshidfrk     ع ...

اره عزیزه دلم چرا ک نه انشالله همه ب ارزوهای قشنگشون برسن😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
2738
اره عزیزه دلم چرا ک نه انشالله همه ب ارزوهای قشنگشون برسن😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

مرسی مهربون😘❤😍😍ان شاءالله❤💚

@مهناز9999     @zahra_7869 @m_meteo_sh     @khorshidfrk     ع ...

فدات شم من مهربونم❤

‹ نگو روزای خوش دوره، همینجوری نمی‌مونه. :) ›  ⌝برای خودت زندگی کن، برای خودت بمیر. دیگران، دیگرانند! هر چقدر نزدیک و عزیز باشند، روزی نشانت می‌دهند که دیگرانند! ⌞ ⧼تلخ باش اما خودت باش؛ این صداقت بهتر است!⧽ ‹ ای تو امانِ هر بلا، ما همه در امان تو. ˘˘ › «به خیلی ها گوش کنید،با چند نفر صحبت کنید» [ فرشته نجات خودت باش.!✨🧚‍♀ ] [•••زندگی بدون رویا مثل پرنده ای با بال شکسته است، نمی تواند پرواز کند•••] [𝒍𝒂𝒖𝒈𝒉 𝒘𝒊𝒕𝒉 𝒎𝒂𝒏𝒚 𝒃𝒖𝒕 𝒅𝒐𝒏'𝒕 𝒕𝒓𝒖𝒔𝒕 𝒂𝒏𝒚 !🖤] 

ممنون گلم

مرسی

حاجت روا بشید

وزن اولیه ۷۲، وزن هدف اول ۶۵              من می تونم و می خوام که بتونم، برای رسیدن به هدف هیچ آسانسوری وجود ندارد ،باید یکی یکی پله های ترقی را بالا رفت ، من هم بالا میروم ،بالا می روم چون اون بالا منظره خیلی قشنگی در انتظار من می کشد ،،،من می تونم،،،
@ساحل1378 @گیلآوا     @mina72     @zeinab123     @اندیشه00 ...

مرسی خواهر جون انشالله حاجتروا بشید ❤

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄