2726
عنوان

بیایید براتون صلواتو توحید بخونم❤

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 57 پست
@یااااااس     @sarah7278    

مرسی عزیزدلم ک ب یادم بودی😍😘حاجتت روا الهی 

اسی حاجت روا بشی عزیزم اجرت باالله😘واسه منم دعا کن😔

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@باشکوه     @یااااااس     @مهناز9999     @سینوس     ...

ممنونم عزیزدلم ک ب یادم بودی😍😘حاجتت روا الهی 

اسی حاجت روا بشی عزیزم منم واست صلوات میفرستم

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤
ممنونم عزیزدلم ک ب یادم بودی😍😘حاجتت روا الهی  اسی حاجت روا بشی عزیزم منم واست صلوات میفرستم

فدات بشم عزیزم😘😘😘ان شالله خودتم حاجت روا بشی الهی آمین

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
2728

[QUOTE=104514844]فدات بشم عزیزم😘😘😘ان شالله خودتم حاجت روا بشی الهی آمین[/QUOTفداتم  مهربونم 😘😘ان شاالله 

همچنین

@باشکوه     @یااااااس     @مهناز9999     @سینوس     ...

مرسی عزیزدلم.😍😗😗الهی خیرببینی وهمیشه حاجتروا باشی والهی خودت وعزیزانت همیشه سلامت وسعادتمند وعاقبت بخیرباشین.

خدا با منه و برای من کافیه  
مرسی عزیزدلم.😍😗😗الهی خیرببینی وهمیشه حاجتروا باشی والهی خودت وعزیزانت همیشه سلامت وسعادتمند وعاقب ...

دورت بگردم عزیزم😘😘😘ممنون از دعای قشنگت،ان شالله بهترینها تو زندگی نصیبت بشه و به حاجت دلت برسی الهی آمین❤❤❤❤❤❤

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
@باشکوه    گلم بیا دوستاتم منشن کن😘

سلام عزیزدلم😍😗😗مرسی مهربونم😁سعادت صدازدن دوستان تواین تاپیک سراسرمهرومحبت وانرژی مثبت رو نداشتم.الهی خیردنیا وآخرت(بعد۱۲۰سال زندگی سعادتمندوخوشبخت)ببینی.الهی همیشه خودت وعزیزانت حاجتروا وسلامت وعاقبت بخیرباشین.

خدا با منه و برای من کافیه  
الهی خیرببینی برای دوستای گلم دعا کن @مامانبزرگپانیذ     @lovers1397     ...

ممنون عزیزدلم خیرببینی ❤🌹😘😘 استارترخیلی ممنون 🌹❤

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
سلام عزیزدلم😍😗😗مرسی مهربونم😁سعادت صدازدن دوستان تواین تاپیک سراسرمهرومحبت وانرژی مثبت رو نداشتم. ...

سلام عزیزه دلم شرمنده نکن منو مرسی از دعای قشنگت

انشالله حاجت روایی خودت بانوی مهربان😘❤

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
2706