2703
2553
عنوان

بیایید براتون صلواتو توحید بخونم❤

263 بازدید | 57 پست

اگ دوست داشتید دوستاتوم منشن کنید تا براشون بخونم انشالله حاجت روا شید

وقتی لایک کردم ینی خوندم

توروخدا شماهم میشه واس ابروم بخونید ک حفظ شه واینکه هیچکس بهم شری نرسونه ممنون

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂

برا من لطفا❤

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم میشه لطفا برا من بخونی که انشالله نی نیم برام بمونه و سالم به دنیا بیاد!منم برات ایه الکرسی میخونم!لطفا برای دوستام ویهانمهر و فرانک و یاس و گلکلمیان هم بخون.ممنون

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون
2714

خواهرم خیلی محتاجم این روزا دعا کن دلم آرامش بگیره دعا کن خدا صدامو بشنوه خیلی حال بدی دارم 

دعا در حق دیگران زود اجابت میشه 

منم دعات میکنم ابروت حفظ بشه انشاالله هیچوقت پشت درای بسته گیر نکنی انشاالله خدا حاجت دلتو بده خواهرم 

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

التماس دعا

السلام علیک یاعلی ابن موسی الرضا💔💔اومدم تاببینم لحظه ی عاشق شدنو به دلم افتاده بودصدازدین آقامنو،دل تنهاموآوردم بایه دنیادلخوشی کمترازآهوکه نیستم میشه ضامنم بشی،اومدم همسایه های پاپرت رو دون بدم دلمو رو دست بگیرم تابهت نشون بدم،روبه روی گنبدت سجده کنم سلام بدم خسته نیستم اگه من از راه دوری اومدم💔💔روبه روت بی اختیاردوباره زانوبزنم میون گریه بگم غریب ودربه درمنم، توروشاهدبگیرم که باخداحرف بزنی میدونم که دست رد بازبه سینم نمیزنی، میدونم شفاعت بی منتت زبون زده به همین امید دلم به مشهدتواومده،توکه اسمت باغم نقاره ها روی لب هاست همه ی صحن طلات ردپای فرشته هاست،دست خالی هیچکس ازدرخونت نمیره یارضا رضامیگم تاقلبم آروم بگیره💔💔 (یاضامن آهوحاجت منم بده ضامن منم بشو)😢😢😢
2706