1345
1341
عنوان

بیایید براتون صلواتو توحید بخونم❤

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 56 پست

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

الهی خیرببینی برای دوستای گلم دعا کن @مامانبزرگپانیذ     @lovers1397     ...

ممنون عزیزدلم خیرببینی ❤🌹😘😘 استارترخیلی ممنون 🌹❤

صدای مرثیه ی آب آب می آید / صدای گریه ی طفل رباب می آید /صدای ناله ی امن یجیب می آید/صدای روضه ی شیب الخضیب می آید/خمیده خواهری انگارمیرود ازحال/گمان کنم که رسیده حوالی گودال.
سلام عزیزدلم😍😗😗مرسی مهربونم😁سعادت صدازدن دوستان تواین تاپیک سراسرمهرومحبت وانرژی مثبت رو نداشتم. ...

سلام عزیزه دلم شرمنده نکن منو مرسی از دعای قشنگت

انشالله حاجت روایی خودت بانوی مهربان😘❤

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
1350

عزیزه دلم😍ممنونم انشالله حاجت روا بشی عزیزم

استارتر عزیز حاجتت برآورده به خیر بشه انشاءالله

شده یادش وسط روز میانِ خوشی اتـ  دلـ❤ ببرد؟¿        یادش آمد وسط روز میانِ خوشی امـ  کشتـ  مرا...                            *لطفا لایکم نکنید...                               *اینجا مجازیست ومن شمارو نمیشناسم،پس ببخشید از اینکه نمیتونم درخواسته دوستیه شمارو قبول کنم.
@بستنیbastani     @shakijan     @عاشق_کوچولو78     @دخترزمستو ...

عزیزدلم خیلی ممنون😍❤

میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💚😢              خدایا ستارالعیوبی😢😢                         خدایا معجزتو نشونمون بده 😢😢

عششششق دلم ممنونم یه دنییییییاااااا❤❤❤❤❤❤❤

علمدارنیامد💔از "یاحُسین" تا "باحُسین" فقط یک نقطه فاصله است،کوفیان هم "یاحُسین" میگفتند اما "باحُسین" نماندند 💚الحق که به تو نام قمر می آید ای ماه ترین عموی دنیاعباس 💚

@مهناز9999    

@zahra_7869

@m_meteo_sh    

@khorshidfrk    

عزیزم واسه این چند نفر هم میخونی؟💚

میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💚😢              خدایا ستارالعیوبی😢😢                         خدایا معجزتو نشونمون بده 😢😢
@مهناز9999     @zahra_7869 @m_meteo_sh     @khorshidfrk     ع ...

اره عزیزه دلم چرا ک نه انشالله همه ب ارزوهای قشنگشون برسن😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
اره عزیزه دلم چرا ک نه انشالله همه ب ارزوهای قشنگشون برسن😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

مرسی مهربون😘❤😍😍ان شاءالله❤💚

@مهناز9999     @zahra_7869 @m_meteo_sh     @khorshidfrk     ع ...

فدات شم من مهربونم❤

のon't eveЯ ωaŋŋa kŋσω ωɦat ɨt's ℓikε tσ ŋσt ɦave #ყσʊ iŋ ოყ ℓiƒe❤میشه برای رسیدن به ارزوم یه صلوات مهمونم کنی دوست عزیز💜شمایی که بافرهنگین ما نیستیم  شمایی که ادب دارین ما نداریم  شمایی که ای سروپا همه خوبی هستی و ما در مقابلت هیچ نیستیم  شمایی که بیگناه و معصومی و ما گناه کار  شمایی که نظرت با من یکی نیست  عزیزم خودتو تو زحمت ننداز ریپلی کنی و بخوای قضاوت کنی یا بهم تهمت بزنی یا بگی تاپیکت دروغه و فلان و..‌‌قبل اینکه بخوای ریپلی کنی باید بگم اگه تاپیک من اذیتت میکنه میتونی دکمه ی برگشت گوشیتو لمس کنی و با یه حرکت بری بیرون دعوا نداریم که قشنگم  مرسی اه🖤
1288

ممنون گلم

مرسی

حاجت روا بشید

وزن اولیه ۷۲، وزن هدف اول ۶۵              من می تونم و می خوام که بتونم، برای رسیدن به هدف هیچ آسانسوری وجود ندارد ،باید یکی یکی پله های ترقی را بالا رفت ، من هم بالا میروم ،بالا می روم چون اون بالا منظره خیلی قشنگی در انتظار من می کشد ،،،من می تونم،،،
@ساحل1378 @گیلآوا     @mina72     @zeinab123     @اندیشه00 ...

مرسی خواهر جون انشالله حاجتروا بشید ❤

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟؟وزن اول ۷۱.۴😢 وزن فعلی ۶۴.۸😔هدف اول ۶۵☹️هدف دوم ۶۲🙁هدف سوم ۵۹😌هدف آخر ۵۶😎