2737
2734
عنوان

بارداری بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 37172 بازدید | 80 پست
مطمعنی دکترت گفت همینه عزیزم .چون من ۳ ساعت بعد قرص زیاد اینطور دفع کردم گفت نیست 

اره گفت همینه

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
اره گفت همینه

یه سونو بده برا خیال جمعی من یه چی سفید دفع شد و بعدش یه چی اندازه دوبند انگشت شفاف بود که توش یه چی سیاه بود .

عکسش میذارم زود پاک میکنم چون بده فقط اولی دارم

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سونو بده برا خیال جمعی من یه چی سفید دفع شد و بعدش یه چی اندازه دوبند انگشت شفاف بود که توش یه چی ...

بیا خصوصی بفرست من نبودم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2728

سلام عزیزم منم دقیقا۲۰ شهریور سقط داشتم و رشد نکرده بود از ۵ هفته ولی ۶ هفته و ۳روز خود ب خود سقط شد دکتر خودم گفتن ۲ماه جلوگیری داشته باشم از یه دکتردیگم پرسیدم گفتن سن بارداری کم بوده و یه ماه استراحت کافیه بنظرم همون یکی دوماه عالیه و اگه سونو ندادی یه سونو بده مطمئن بشی دفع شدع کامل فولیک اسیدم هرشب بخور

استارتر به منم گفتن بعد سقط صبر کن و اقدام نکن و فلان منم گوش کردم یکسال جلوگیری کردم ولی بعدش خیلی ...

دقیقا دیگه الان مثه قدیم نیس میگن هرچه زودتر اقدام کنی بهتره و هرچه بیشترم فاصله بندازی احتمال دوباره سقط شدن زیاده

2738
یه سونو بده برا خیال جمعی من یه چی سفید دفع شد و بعدش یه چی اندازه دوبند انگشت شفاف بود که توش یه چی ...

میشه عکسشو بفرستین منم ببینم؟؟؟؟لطفااا

١۴۰۰/۵/٢۰ بچم تو هفت هفتگی سقط شد به دلیله تشکیل نشدنه قلبه کوچولوش😔خیلی اذیت شدم اما به خدا ایمان دارم و میدونم که هوامو داره...دوباره میای تو دلم مامانی😍
من 40 روز بعد سقط باردار شدم 

سلام خوبین علایمتون‌چی بود من بعد سقطم هنوز الان یک ماهی میشه هنوز پری نشدم یهفتس درد میگیرم فک میکنم شدم ولی میرم میبینم پری نشدم  فقط دوروز معذرت میخام ترشحاتم انگار کرم رنگ گاهی قهوه ای کمرنگ شده

🌹از فکر مثبت کردن  و نتیجه ندادن خسته شدم انگاری خداباهم قهر کرده دلم نی نی سالم میخاد نمیدونم بگم امید دارم‌یا نامیدم ی حسی میگه امیدی دارم ولی دوباره ی سمت دلم میگه امیدت الکیه به هر حال بازم‌میگم خدایا صلاح منو تو‌بچه دار شدن قرار بده وهکه منتظرانی نی و‌نی و‌تو‌دلشون نی نی سالم  بزار بلند بگو آمین 
خونه سقط کردی؟ دو هفته بعد برو سونو بقایا بده یکبار سقط تو هفته های پایین به بررسی نیاز نداره من ...

سلام عزیز جان. میدونم خیلی وقت میگذره از کامنت شما.

اما متوجه شدید دلیل سقط در ۲۱ هفته شما چی بود؟

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
سلام عزیز جان. میدونم خیلی وقت میگذره از کامنت شما. اما متوجه شدید دلیل سقط در ۲۱ هفته شما چی بود؟

سلام عزیزم والا دلیل اصلی هیچوقت مشخص نشد اما به نظر خودم به خاطر یک مسافرت طولانی به جفتم فشار اومد و ایجاد هماتوم شد و من استراحت نداشتم و باعث شد کم کم جفت کنده شه و یه مقدارم عفونت داشتم کیسه ترکید و ختم بارداری

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
سلام عزیزم والا دلیل اصلی هیچوقت مشخص نشد اما به نظر خودم به خاطر یک مسافرت طولانی به جفتم فشار اومد ...

مممنونم از جوابتون. من هم ۱۸ هفتگی حدود یه شب درد کشیدم. درست درد زایمان. نمیدونم بخاطر چی؟ یه وقتایی دلپیچه داشتم چایی زنجبیل یا گلاب میخوردم. خیلی ناراحتم

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
مممنونم از جوابتون. من هم ۱۸ هفتگی حدود یه شب درد کشیدم. درست درد زایمان. نمیدونم بخاطر چی؟ یه وقتای ...

عزیزم اصلا گرمیجات نخور 

نهایت یه کم عرق نعنا مجازی بخوری 

اگر همون یه شب بوده مهم نیس ولی اگر همیشگیه باید پیگیری کنی مایعات بیشتر بخوری شیاف یا آمپول پروژسترون بگیری و بی نهایت هم استراحت کنی پله بالا پایین نکنی نزدیکی ممنوع از توالت فرنگی استفاده کنی

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
2706