2737
2734
عنوان

خانومايي كه تو زندگي زناشويي موفقن بياين خواهشا كمك

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 91 پست

دیگه این یکم سیاست زنانه میخواد

هر کسی ی رگ خواب داره

اول اینکه تجربه خودم میگم

اصلا پشت سر خانواده شوهرت بد نگو حتی اگه دلت ازشون پره

اگه دوستشان نداری سعی کن کمتر رفت و آمد کنی حرمت ها حفظ بشه و اصلا پیش شوهرت یا کسی دیگه براشون رو نگو

تهش هیچی نیست باور کن....
عزیزم منکه شوهرم اولاش خیلی پررو بود و میخاس نظراتشو تحمیل کنه ولی من زیربار نرفتم باهاش جنگیدم😀الا ...

چجوري اخه منم ميجنگم اما هميشه دعوا و قهر و ناراحتيه تو خونمون 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم مردو باید راحت بزاری تو همه چی 

وقتی بخوای ی حرفیو بزور بشون بگی ن حرفتو قبول میکنن ن دیگه احترامی میزارن.من الان اصلا باشوهرم کاری ندارم واحترامشو زیاد دارم .اونم الان هرکاری میخواد بکنه بدون اطلاع من انجام نمیده. و دوتامونم ب حرفا مادرش محل نمیزاریم🤗هروقتم بوام برم جایی چون ازش اجازه میگیرم کاری نداره بام  و میگه برو

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»🌹🌹🌹لطفا براسلامتی خونوادم بخونید

قسمش میدم ب ننش نگه   قسم خدا پیغمبر و مرگ خودم   سیاستم در همین حده  

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2731

این چیزا درسته که اکتسابیه ولی شخصیت اون فرد و‌ تا حد زیادی نمیتونی تغییر بدی به خیلی چیزا بستگی داره به علاقش به شما طرز تربیتش و‌ ...

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  🤍 ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
از اول عقدمون آزاد گذاشته ولی تو دعوا میاد بعضی چیز ها رو محدود میکنه بعد آشتی بازم آزاد 🤣

خوب پس خودش خودكارهمينطوري بود خوشبحالت ديگه لازم نيست كاري بكني شما

2738

نمیدونم والا بنظرم مرد باید خیلی خانومشو دوس داشته باشه ک هرچی خانومش میگه گوش کنه

خودم ک مجردم

اما خواهر اولم شوهرش خیلی میخوادش تک پسره هم هس خانوادشو ول کرده منظور قط رابطه ن هااااا اما کاری براشون انجام نمیده فقط اخر هفته یا درطول هفته با خواهرم میرن خونشون خواهرم دورش نکرده شوهرش خودش دوس داره بیشتر وقتشو با زن و بچهاش باشه 

یا خواهرم اعتمادشو جلب کرده تو همه زمینه اقتصاد امور خونه با خواهرمه اما شوهرخواهرم هم کمک میکنه نظر میده باهم انجام میدن بدون خواهرم خونه مادرش نمیره خواهرم هرجا بره میاد دنبالش و...

اما شوهر خواهر دومم نمیدونم خواهرم دوس داره یا نه اما خیلی اذیتش میکنه همش ب حرف خواهر و مادرش خدابیامرز بود و... الان بهتر شده ولی اونوطوری نیس ک زیاد ب حرف خواهرم گوش کنه 

داداشم هم زنشو خیلی دوس داره گوش فرمان خانومشه زنداداشم امور خونه دخالت نمیکنه برا همین داداشم خیلی دوس داره این کارشو 

عزیزم مادرشه کلی سال باهاش زندگی کرده نمیتونی بگی چرا به حرف مادرش گوش میده به همون دلیل که منو شما به حرف مادرمون گوش میدیدم 

چند بار که خواست کاری انجام بده بگو به نظرت اینجوری کنی بهتر نیست؟ اگه از کارخودش جواب نگیره با خودش حتما میگه بذار ی بار هم نظر خانومم رو انجام بدم 

همه کارات رو بکن بهونه نداشته باشه که نذاره بری یا بگو فلانی توقع داره احترام گذاشته دعوت کرده مهمونی زنونس و از اینجور حرفا 

دو بار نظراتی که میده به ضررتونه رو انجام بده بگو بیا اینم نتیجه کاری که تو گفتی بهتر بود ی کار دیگه میکردیم البته تو لفافه و بدونه دعوا 

خوب پس خودش خودكارهمينطوري بود خوشبحالت ديگه لازم نيست كاري بكني شما

اره تو  این مورد خیلی خوبه اخلاقش هر جا برم هر کاری بکنم اصلا گیر نمیده 

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2706