1421
1411

خانوما شما چيكار ميكنيد كه همسرتون حرفتونو گوش ميده ،حرفاشو به مامانش نميگه و هرچي مامانش ميگه بي چون و چرا قبول نميكنه 

چيكار ميكنيد كه ميزارن هر وخ دلتون خواست بريد خونه مادر يا اقوامتون 

چيكار ميكنيد كه همش نظراتشو تحميل نميكنه بهتون و زور نميگه 

گاهی حوصله دارم به حرفشم. گاهی که زور میگه دعوا. به مادرشم هیچ کاری ندارم. گفتم خودتون هستید مادر و پسر  

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجون،پسرم رو سالم بهم ببخش😄😄😄

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1432

از اول عقدمون آزاد گذاشته ولی تو دعوا میاد بعضی چیز ها رو محدود میکنه بعد آشتی بازم آزاد 🤣

عاشق دوقلو داشتم با همه سختی هاش😊😊😊 اگه دوست داشتین برام یه صلوات بفرستین تا به حاجتم برسم  بچه ها اینقدر نگین نامزد هستی بعد دو قلو میخوای😒من یک سال بعد عروسی منظورم هست قطره قطره صلوات جمع شود وانگهی حاجت برآورده شود😁😁
1376

فعلا نامزدم با قربون صدقه .

البته یبار که من بداخلاقی کردم محلش نزاشتم یه بلوایی به پا شد حرف مادرش بکنار آشغال خواهرش و زنداداششم گوش کرد

عشقم حسین آرزویم کربلاست                                         ‌‌  Allah is watchfull over everything      teacher 

من از اول تو رابطه شون دخالت نکردم

شوهرم چون پدرش فوت شده،یجورایی بزرگترشونه

روزی تا سه بارهم شده که میره خونشون.

کاراشونو انجام میده

منم شاغلم و اصلا بهش گیر نمیدم.

اونم به من و خواسته هام احترام میذاره

اینکه تو خیلی مواقع تابع حرفش باشی اون اوایل لج نکنی و سرلجبازی نباشه ....اگر کاری بخاطرش انجام میدی بگو فلانی ب فکر تو بودم میدونستم این نظرته اونو انجام دادم فقط برای خوشحالیت چندین بار انجام بده بدون چششم داشت ....بعد کم کم خودت نتیجه رو میبینی

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منو ب خواسته هام برسون لطفا🤗🤗دوست دارم
1396

دیگه این یکم سیاست زنانه میخواد

هر کسی ی رگ خواب داره

اول اینکه تجربه خودم میگم

اصلا پشت سر خانواده شوهرت بد نگو حتی اگه دلت ازشون پره

اگه دوستشان نداری سعی کن کمتر رفت و آمد کنی حرمت ها حفظ بشه و اصلا پیش شوهرت یا کسی دیگه براشون رو نگو

🤲 یا رب نظر تو برنگردد، برگشتن روزگار سهل است 🤲
عزیزم منکه شوهرم اولاش خیلی پررو بود و میخاس نظراتشو تحمیل کنه ولی من زیربار نرفتم باهاش جنگیدم😀الا ...

چجوري اخه منم ميجنگم اما هميشه دعوا و قهر و ناراحتيه تو خونمون 😔

بنظرم مردو باید راحت بزاری تو همه چی 

وقتی بخوای ی حرفیو بزور بشون بگی ن حرفتو قبول میکنن ن دیگه احترامی میزارن.من الان اصلا باشوهرم کاری ندارم واحترامشو زیاد دارم .اونم الان هرکاری میخواد بکنه بدون اطلاع من انجام نمیده. و دوتامونم ب حرفا مادرش محل نمیزاریم🤗هروقتم بوام برم جایی چون ازش اجازه میگیرم کاری نداره بام  و میگه برو

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»🌹🌹🌹لطفا براسلامتی خونوادم بخونید
1424