2703
2553
عنوان

دسته جمعی میخوایم دعای معراج بخونیم تا 12 روز

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 160 پست
عزیزم منم هستم  اسمم مژده  فقد این ک اگه تو این ایام پریود باشی اشکال داره؟؟

نه گلم عیبی نداره اگه تونستی یه وضو بگیر قبل خوندن

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
تکمیل شد

نه گلم اگه هستید اسمتونو بنویسم ان شا الله حاجت رواییتون

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بنویسید لطفا فاطمه هستم 

تکمیل بشه لیستو براتون میفرستم عزیزم

2720
منم شرکت میکنم  انسیه هستم

ان شا الله حاجت رواییتون عزیزم .لیستو براتون میفرستم تکمیل شد 

منم هستم اسمم.هدا

÷ممنون عزیزم لیست کمیل شد الان تگتون میکنم همراه با لیست 

2714

اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ بِاسْمِكَ بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ يَا ذَا الْجَلالِ وَ الْإِكْرَامِ
1. مائده خانم _  حضرت محمد (ص) @دخترزمستونی_۲۳       
2.شادی خانم _حضرت زهرا (س)   @iyou       
3.زهرا خانم _حضرت علی (ع) @eziba       
4.ملیحه خانم_امام حسن (ع) @1273       
5.شبنم خانم_   امام حسین (ع) @_shabnam_       
از فردا ان شا الله شروع میکنیم به خوندن تا قبل از سعت 12 شب خونده بشه حتما .اگه بعد از نماز های واجبتون قرائت بشه که صدبرابر ثواب داره . دعای معراج از دعاهایی هست که پرده بین انسان و خدا رو از بین میبره و هرکس با زاری از خدا حین و بعد از خواندن دعای معراج چیزی رو بخواد دست خالی برگردونده نمیشه فقط یه نکته اونم اینکه هر اسمی از خدا رو که تو دعای معراج میخونید و صدا میزنید با جون و دل صدا بزنید و شک نکنید که خدا تا پایان روز 14 ام حاجت رواتون میکنه ان شا الله . شما دعوت شده این 14 معصومید ثواب خوندتون رو به این بزرگواران هدیه کنید که ان شا الله شفیعمون بشن در براوردن حاجاتمون . فقط اعمال روز 14 ام که فرق داره رو دقت کنید در پایان هم برای هم خودتون هم کسی که اون روز به نیت براورده شدن حاجاتش هست دعا کنید من حقیرم لایق دونستید دعا کنید . ممنونم

اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ بِاسْمِكَ بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ يَا ذَا الْجَلالِ وَ ال ...

ببخشید عزیزم برای من رو مشخص نشد به کی هدیه کنم 

و اینکه متوجه نشدم درست من روز پنجم باید دعا رو بخونم؟

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ بِاسْمِكَ بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ يَا ذَا الْجَلالِ وَ الْإِكْرَامِ

6. فاطمه خانم _امام سجاد(ع)  @پادنازیبا  
7.زهرا خانم_امام باقر(ع)    @zahra_kh  
8.مژده خانم_امام صادق(ع)  @miinnaaa  
9.سپیده خانم_امام کاظم (ع) @7064sepideh  
10.نرگس خانم _امام رضا (ع) @ivlashkuk  

از فردا ان شا الله شروع میکنیم به خوندن تا قبل از سعت 12 شب خونده بشه حتما .اگه بعد از نماز های واجبتون قرائت بشه که صدبرابر ثواب داره . دعای معراج از دعاهایی هست که پرده بین انسان و خدا رو از بین میبره و هرکس با زاری از خدا حین و بعد از خواندن دعای معراج چیزی رو بخواد دست خالی برگردونده نمیشه فقط یه نکته اونم اینکه هر اسمی از خدا رو که تو دعای معراج میخونید و صدا میزنید با جون و دل صدا بزنید و شک نکنید که خدا تا پایان روز 14 ام حاجت رواتون میکنه ان شا الله . شما دعوت شده این 14 معصومید ثواب خوندتون رو به این بزرگواران هدیه کنید که ان شا الله شفیعمون بشن در براوردن حاجاتمون . فقط اعمال روز 14 ام که فرق داره رو دقت کنید در پایان هم برای هم خودتون هم کسی که اون روز به نیت براورده شدن حاجاتش هست دعا کنید من حقیرم لایق دونستید دعا کنید . ممنونم

[QUOTE=104525366]ببخشید عزیزم برای من رو مشخص نشد به کی هدیه کنم  و اینکه متوجه نشدم درست من روز پنجم باید دعا ...[/QUOTE
عزیزم شما تو لیست نفر پنجم هستید همه ما 14 نفر روز اول دعاهای معراجمون رو به نیت حاجت روایی مائده خانم میخونیم و ثواب خوندنمون رو به امام اون روز که پیامبر هستن هدیه میکنیم و همینطور پیش میریم تا روز 14 ام . شما هرروز باید دعا رو بخونید . 

[QUOTE=104525366]ببخشید عزیزم برای من رو مشخص نشد به کی هدیه کنم  و اینکه متوجه نشدم درست من رو ...

اها متوجهوشدم مرسی عزیزم التماس دعاااا

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

11.فاطمه خانم_امام جواد(ع)  @دختر_kord      
12.انسیه خانم-امام هادی (ع) @mamanyasssiii      
13.هدی خانم_امام حسن عسکری(ع) @بانو70      
14.خودمم بنده ای از بنده های خدا _حضرت صاحب الامر (عج) اسممو ننوشتم منو جا نندازین یوقت  

اها متوجهوشدم مرسی عزیزم التماس دعاااا

فدات عزیزم . محتاج به دعا و گرفتاریم همه .ان شا الله حاجت رواییت . 

2706