2410
2553

یک دختر برای برادرم پسند کردم ولی هنووهمو ندیدن.با دختره هم در ارتباطم شماره دختره رو با اجازه خودش الان دادم برادرم با هم حرف بزنن ببینم تا ۱۰ روز دیگه ک من میرم شهرستان باهم تفاهم دارن یا ن.بعد بریم خواستگاری .کار بدی کردم شماره دادم ب برادرم تا حرب بزنن یا نه؟

خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اول یا عکس دخترخانم یا ی قرار با این خانم میذاشتی برادرت دختره رو ببینه ...خضور شما ب عنوان نفر سوم الزامی بود. در حد ی سلام احوال پرسی ک بچه ها ظاهر و حرف زدن هم ببینن... بعد بقیه مراحل

کاش اول همو میدیدن بعد حالا ۱۰ روز حرف زدن بعد به تفاهم رسیدن رفتن خواستگاری همو نپسندیدن چی میشه خیلی بد میشه که 😑

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2714
به نظرم بهتر بود ابتدا همدیگر را میدیدند تو صحبت حضوری خیلی چیزا بدست میاد که در تلفنی و مجازی نیست

عزیزم دورن از هم

خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)
اول یا عکس دخترخانم یا ی قرار با این خانم میذاشتی برادرت دختره رو ببینه ...خضور شما ب عنوان نفر سوم ...

عزیزم دورن از هم نمیشه حضوری

کاش اول همو میدیدن بعد حالا ۱۰ روز حرف زدن بعد به تفاهم رسیدن رفتن خواستگاری همو نپسندیدن چی میشه خی ...

عزیزم دورن از هم امکان حضوری حرف زدن نیست

ولی چه خواهر شوهر روشن فکری میشی دمت گرم😊

از اون خواهرشوهر مهربونام من

2706