1373
1341

یک دختر برای برادرم پسند کردم ولی هنووهمو ندیدن.با دختره هم در ارتباطم شماره دختره رو با اجازه خودش الان دادم برادرم با هم حرف بزنن ببینم تا ۱۰ روز دیگه ک من میرم شهرستان باهم تفاهم دارن یا ن.بعد بریم خواستگاری .کار بدی کردم شماره دادم ب برادرم تا حرب بزنن یا نه؟

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بابات دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350

اول یا عکس دخترخانم یا ی قرار با این خانم میذاشتی برادرت دختره رو ببینه ...خضور شما ب عنوان نفر سوم الزامی بود. در حد ی سلام احوال پرسی ک بچه ها ظاهر و حرف زدن هم ببینن... بعد بقیه مراحل

کاش اول همو میدیدن بعد حالا ۱۰ روز حرف زدن بعد به تفاهم رسیدن رفتن خواستگاری همو نپسندیدن چی میشه خیلی بد میشه که 😑

عاشق دوقلو داشتم با همه سختی هاش😊😊😊 اگه دوست داشتین برام یه صلوات بفرستین تا به حاجتم برسم  بچه ها اینقدر نگین نامزد هستی بعد دو قلو میخوای😒من منظورم یک سال بعد عروسی منظورم هست قطره قطره صلوات جمع شود وانگهی حاجت برآورده شود😁😁
1376
به نظرم بهتر بود ابتدا همدیگر را میدیدند تو صحبت حضوری خیلی چیزا بدست میاد که در تلفنی و مجازی نیست

عزیزم دورن از هم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بابات دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه
اول یا عکس دخترخانم یا ی قرار با این خانم میذاشتی برادرت دختره رو ببینه ...خضور شما ب عنوان نفر سوم ...

عزیزم دورن از هم نمیشه حضوری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اول همو میدیدن بعد حالا ۱۰ روز حرف زدن بعد به تفاهم رسیدن رفتن خواستگاری همو نپسندیدن چی میشه خی ...

عزیزم دورن از هم امکان حضوری حرف زدن نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولی چه خواهر شوهر روشن فکری میشی دمت گرم😊

از اون خواهرشوهر مهربونام من

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1288
وقتی همو ندیدن چرا باهم حرف بزنن؟ اصلا شاید از قیافه هم خوششون نیاد

عکسشون رو میفرستن همو میبینن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب باشه دوری که ملاک نمیشه. ازدواج انقدر مهم هست که براش وقت بگذارن. تروخدا حواستونو جمع کنید و جدی ...

ممنون عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم دورن از هم امکان حضوری حرف زدن نیست

ولی بهترش اینه، اگه حرف زدن به هم وابسته شدن ولی تو مراسم همو نپسندیدن براشون بد میشه 😊

عاشق دوقلو داشتم با همه سختی هاش😊😊😊 اگه دوست داشتین برام یه صلوات بفرستین تا به حاجتم برسم  بچه ها اینقدر نگین نامزد هستی بعد دو قلو میخوای😒من منظورم یک سال بعد عروسی منظورم هست قطره قطره صلوات جمع شود وانگهی حاجت برآورده شود😁😁
1339