2733
2734
بالاخره سخته دگ فرق نداره الان شوهرت شده!؟ تازه من باردارم هستم 

نه کلی همون موقع ها پیچوندم خاک تو سرم واسه اون‌ همه گریه ای که واسش کردم😑😂

البته ۱سال بعدش اومد و به غلط کردن افتاد منم بخشیدمش و قرار بود جدیدا نامزد کنیم که من دیدم نمیتونم باهاش باشم تموم کردم 

وااااای عزیزم پس خیلی واسه ات سخته ولی خوبیش اینه راحت میوفته ور دل خودت نمیزارن زیاد بهش سخت بگذره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا نذاشتن دگ اخه اعصاب ادمو خورد میکنن هیچگونه درکی ندارن فقط بلدن حرف بزنن اصلا ما ادم های معمول ...

خیلی بده حالا چرا رف شغل دولتی میخواد بره؟

دوست پسر منم ب خاطرم نرف دگ شغل آزاد زد گفت بیخیالش ی زمان لازم شد میخرم 

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
نه کلی همون موقع ها پیچوندم خاک تو سرم واسه اون‌ همه گریه ای که واسش کردم😑😂 البته ۱سال بعدش اومد ...

😂😂😂 ای جانم انشاالله خوشبخت بشی با هرکسی 

اره همین دوماه سخته یکم

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
2728
خیلی بده حالا چرا رف شغل دولتی میخواد بره؟ دوست پسر منم ب خاطرم نرف دگ شغل آزاد زد گفت بیخیالش ی زم ...

اره سپاه بود ک اونا فرستادنش احمقا 😂😂😂

خدالعنتشون کنه

اره سپاه بود ک اونا فرستادنش احمقا 😂😂😂 خدالعنتشون کنه

و بدد

دقیقا دوست پسر منم میتونست بره سپاه جا باباش نرف 

شانس اوردما

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
2738
و بدد دقیقا دوست پسر منم میتونست بره سپاه جا باباش نرف  شانس اوردما

انشاالله دوباره قانون خرید بذارن این جوون ها واقعا گناه دارن اصلا اگه دیروز میومدی میدیدی چقد سخت بود مخصوصا واسه مادرا و اونایی ک زن داشتن یا حتی زن و بچه کوچیک نمیدونم واقعا نمیبینن چشم ندارن خدا کور کرده اونارو که کور بشن الهی

واس منم اموزشی فعلا ک خداکنه زودتر تموم بشه

نمیخوام ناراحت بشی ولی زود تموم نمیشه😩ب خدا آدم دق میکنه تا تموم بشه همش باخودم میگم اخه چه اجباریه این دوسال سربازی

ولی خوبیش واسه شما اینه ک بعد سه ماه آموزشی میاد شهر خودتون چون متاهل هست کارش تمام وقت نیست تازه یک ساله تموم میشه یا یک سال و نیم دقیق یادم نیست

ولی شوهر من کل دوسالو باید بره

نمیخوام ناراحت بشی ولی زود تموم نمیشه😩ب خدا آدم دق میکنه تا تموم بشه همش باخودم میگم اخه چه اجباریه ...

😂😂😂 اخه شوهر منم بعدش امریه میشه مشکل بزرگتررررر

😂😂😂 امریه خوبیش اینه مثل کارمند میان و میرن سختی  نداره ولی دوسال تمامه ب خاطر ازدواج کمش ن ...

دقیقا حالا اون مشکلی نیس دگ این دوماه لامصبببببببب 😭😭😭😭ازدیروز همش گریه میکنم

2706