2703
2553
عنوان

ووی موهای تنم سیخ شد 😓 بچه ها اگر بار گران بودیم رفتیمممم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3399 بازدید | 213 پست
هر خطائی تو کاربری های قبلیم کرده بودم هنوز سر جاشه ... از همین تریبون اعلام میکنم قطع کاربری شدین ا ...

خواهرم اطلاعات تو سرور های نی نی سایته به ریست فاکتوری چه ربطی داره😄

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
دیگه ببین چی گفته🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂

فکر کن. مذکر ها با سیلی  زدن تو صورتشون و گفتن: ایش بی ادب... بعد گزارش زدن..

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@برف۲۹     شکلک حالا که لبه تیغ هستم اعتراف میکنم من هانا هسدم 😎

کاربری دهمم هست از عالم و آدم سیم کارت گدایی کردم خدا شاهده گزارش بزنین بترکم میام یه لنگتونو میبندم به اسب تشنه یه لنگتونو به اسب گشنه    با نظرم هم مخالف بودین ریپلای نکنین میام دهن مهنتونو جر میدم  اعصاب ندارم   :/
2720
خانم چرا حرف ناجور میزنی،الان به گوشیامون توهین کردی،ریست فکتوری برای یه گوشی کار خیلی سنگینی هست وب ...

با ریست فکتوری کار درست نمیشه که

الان تو سایت آی پی های ما ثبت میشه 

با هر وسیله دیگه ای هم ثبت نام کنیم آی پی مسخصه دیگه

کار از بیخ عیب داره😂😂😂

نی نی یارچه دوست داره.. کلی باهات حرف زده

ها 😜😜😜😜

کاربری دهمم هست از عالم و آدم سیم کارت گدایی کردم خدا شاهده گزارش بزنین بترکم میام یه لنگتونو میبندم به اسب تشنه یه لنگتونو به اسب گشنه    با نظرم هم مخالف بودین ریپلای نکنین میام دهن مهنتونو جر میدم  اعصاب ندارم   :/
2714
من با شپا نبودم بازم می گم با شما نبودم لطفا حد خودتو نگه دار

...  تو تاپیک من دعوا نکن 😠

بچه ها تاپیکمو بترکونین لطفففففن😢❤ https://www.ninisite.com/discussion/topic/3229002/بچه-ها-میشه- ...

لینکشو بذار واسه نی نی یار حذف تاپیک

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
چی بی ادب ها یعنی چی الان گزارش میزنم😂😂😂

😶😶😶😶😶

2706