1373
1341
عنوان

ووی موهای تنم سیخ شد 😓 بچه ها اگر بار گران بودیم رفتیمممم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3332 بازدید | 211 پست
😂😂😂😂در چه حد بود ؟

😎😎😎😎

کاربری دهمم هست از عالم و آدم سیم کارت گدایی کردم خدا شاهده گزارش بزنین بترکم میام یه لنگتونو میبندم به اسب تشنه یه لنگتونو به اسب گشنه    با نظرم هم مخالف بودین ریپلای نکنین میام دهن مهنتونو جر میدم  اعصاب ندارم   :/

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

با تو نبودم خانم محترم. لطفا نخود هر آشی نشین

شما ک خیلی محترمین ب کسایی ک شخصیشون از خودتون بالاتره بی شخصیت نگین اخه ن ک خیلی خودتونو با شخصیت میدونین کسی ک با شخصیته بقیه رو نخود هر اش نمیخونه با شخصیت جون

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
1350
هر خطائی تو کاربری های قبلیم کرده بودم هنوز سر جاشه ... از همین تریبون اعلام میکنم قطع کاربری شدین ا ...

خواهرم اطلاعات تو سرور های نی نی سایته به ریست فاکتوری چه ربطی داره😄

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوانه میزنم به روی زخم بر تنم                                 فقط به حکم بودنم، که من زنم، زنم، زنم💙.                   دوست عزیز، کامنت شما نشانه شخصیت و شعور شماست☺️.                    در جهانی زندگی می‌کنیم که کلمات بیشتر از گلوله ها آدم کشتند.                      تیکر رسیدن به هدفم😍
دیگه ببین چی گفته🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂

فکر کن. مذکر ها با سیلی  زدن تو صورتشون و گفتن: ایش بی ادب... بعد گزارش زدن..

‏تولید ملی فقط بچه های دهه شصت؛ وفور تولید در شکلها و اندازه های مختلف؛مقاوم در برابر هرگونه خش،ضربه و کتک؛ بدون نیاز به امکانات اولیه زندگی انسانی؛ با قابلیت حمل انواع کلاهک بیماریهای روحی روانی؛ مجهز به سیستم ضد سرقت ازدواج ممنوع و با گارانتی مادام العمر شرکت آینده قهوه ای

@برف۲۹     شکلک حالا که لبه تیغ هستم اعتراف میکنم من هانا هسدم 😎

کاربری دهمم هست از عالم و آدم سیم کارت گدایی کردم خدا شاهده گزارش بزنین بترکم میام یه لنگتونو میبندم به اسب تشنه یه لنگتونو به اسب گشنه    با نظرم هم مخالف بودین ریپلای نکنین میام دهن مهنتونو جر میدم  اعصاب ندارم   :/
1376
خانم چرا حرف ناجور میزنی،الان به گوشیامون توهین کردی،ریست فکتوری برای یه گوشی کار خیلی سنگینی هست وب ...

با ریست فکتوری کار درست نمیشه که

الان تو سایت آی پی های ما ثبت میشه 

با هر وسیله دیگه ای هم ثبت نام کنیم آی پی مسخصه دیگه

کار از بیخ عیب داره😂😂😂

سفر به کاشان با www.behtourist قندفراوان در انتظارتونه  
نی نی یارچه دوست داره.. کلی باهات حرف زده

ها 😜😜😜😜

1226
من با شپا نبودم بازم می گم با شما نبودم لطفا حد خودتو نگه دار

...  تو تاپیک من دعوا نکن 😠

بچه ها تاپیکمو بترکونین لطفففففن😢❤ https://www.ninisite.com/discussion/topic/3229002/بچه-ها-میشه- ...

لینکشو بذار واسه نی نی یار حذف تاپیک

💓اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ💓
چی بی ادب ها یعنی چی الان گزارش میزنم😂😂😂

😶😶😶😶😶

1339