2733
2734
عنوان

خانومایی که گواهینامه دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 106 پست
مامان بابام نمیزارن😑میگن همین سختگیره خوبه  ولی میگن به غرغراش محل نزار عادیه ولی بخدا همش ن ...

نترس اصلا،عوضم نكن مامانو بابات راست ميگن

ماشينشم حتما بيمس ،خانوما با احتياطن مردا نترسن واسه همين بهتر ياد ميدن

حالا ميخواي يه جلسه آزاد با يه خانوم برو ببين نظرت چيه

ولي به نظر من مربي اقا بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نترس اصلا،عوضم نكن مامانو بابات راست ميگن ماشينشم حتما بيمس ،خانوما با احتياطن مردا نترسن واسه همين ...

اره تصمیم گرفتم نترسم 

مثلا من با سرعتم ۳۰ بود بعد خواستم سرعت گیرو رد کنم 

یکم ترمز کردم  گفت نکن با این سرعت میتونی بری در صورتی که اول تو معقوله سرعت گیر گفته بود ترمز 

ولی ایندفعه چیزی بگه میگم من  حق دارم خطا کنم 

اگه انقد بدم که تو رفتار میکنی خب برو تو منو عوض کن چرا نمیکنی  تهدید میکنی سر یع کلاج

پس اگر میخوای  اموزش بدی جوری اموزش بده که به خوبی ازت یادکنم😕

امضام نیومد:|👐
جالب اینه که جلسه اول که شما میگی رانندگی نمیکنن کلا منو برد دور بلوار باهام دست رو دست و کار کرد😐

آره من به اسرارخودم نشستم پشت فرمون ..راسی اهل کحایی؟کدوم شهر؟؟هزینه ی ثبت نامت چند شد؟؟

2738
اره ،هييييي چه روزايي بود😁

الان ساعت ۱۱ونیم امروزجلسه ۴هستم چون مربیم مرده گفتن حتمابایدهمراه داشته باشی چن جلسه قبلی دخترخالم وپسرعموی شوهرم باهام اومدن اماامروزباشوهرم میرم بیشتراسترس گرفتم😂😥

آره من به اسرارخودم نشستم پشت فرمون ..راسی اهل کحایی؟کدوم شهر؟؟هزینه ی ثبت نامت چند شد؟؟

۵۵۰ خود ثبت نام 

معاینه چشم و گروه خونی و فیشاو کتابم که جدا دیگ 

امضام نیومد:|👐
اره تصمیم گرفتم نترسم  مثلا من با سرعتم ۳۰ بود بعد خواستم سرعت گیرو رد کنم  یکم ترمز کرد ...

ميخواد ملكه ذهنت بشه 

وقتي دنده يكي يا اينكه سرعتت كمه از مانع رد ميشي  بهت ميگه ترمز بگير يا دنده عوض كن واسه سرعت بالاس

يه پيشنهاد يه دفتر يادداشت بزار هر روز بعد از تمرين هر جي گفته بهش فكر كنو بنويسش بعدم هر روز بخونش قبل از كلاسم بخون همشو تا تو ذهنت بمونه

الان ساعت ۱۱ونیم امروزجلسه ۴هستم چون مربیم مرده گفتن حتمابایدهمراه داشته باشی چن جلسه قبلی دخترخالم ...

من جلسه ٤ بود فكر كنم بابام اومد وقتي رفتيم خونه به مامانم گفته بود نا اميد شدم اين ازش راننده در نمياد😅😅😅

دنده ۲ بودم گفت ترمز نگیز رد شو  اره باید همین کارو بکنم

دنده دو بودي ولي سرعتت كم بوده حتما مانع هم كوچيك بوده،اون مانعي كه من روش پرواز كردم مانع نبود كه رسما تپه بود😎😎😎

2706