2410
2553
عنوان

خانومایی که گواهینامه دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 106 پست
منو هنوز به مرحله گریه نرسونده فک کنم برسونه دیگ😐😐 من نمیگم حرفه ایم  چون نیستم واقعا ولی از ...

خوب اون ميخواد تو ده جلسه ترو راه بندازه واسه همين به نظرش كندي،من ١٠ جلسه رفتم رد شدم دو جلسه آزاد يه روزم با داداشم رفتم قبول شدم

اگه الان ازش ياد نگيري بعد بايد آزاد بري تا قبول شي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب من تمرین نداشتم.... انگار کلا سومین جلسه اس که میشینم پشت ماشین

خب پس حق داری گلم ...من ۳الی ۴ساله کم وبیش رانندگی میکنم الانم که رفتم همون جلسه اول گفت رانندگی نداریم وفقط بهت آموزشهای لازم وقوانین قبل روشن کردن روبهت میگم من خودم اسرارکردم که بلدم وبزاربشینم پشت فرمون وقتی نشستم خیلی تعجب کردوگفت خیلی خوبی زودیادمیگیری 

خب پس حق داری گلم ...من ۳الی ۴ساله کم وبیش رانندگی میکنم الانم که رفتم همون جلسه اول گفت رانندگی ندا ...

جالب اینه که جلسه اول که شما میگی رانندگی نمیکنن کلا منو برد دور بلوار باهام دست رو دست و کار کرد😐

امضام نیومد:|👐
2720
😂😂ماشین پروازکرد😂وااااای من خیلی دوسدارم سرعتی رانندگی کردن رو همیشه هم شوهرم میگفت اینطوری باسرع ...

😅😅😅😅😅😅

هي يادش بخير😁😁😁😁

تازه بعدا شد برادر شوهرم ،🤣🤣🤣🤣🤣

هميشه هم ميگه تو فاميل بهتر از گيسو شاگرد نداشتم😌

2714
نه جلسه اول ده دقيقه تا يه رب واسه من قوانينو گفت بعدم رفتيم آموزش

بعد میگفت خوب نمیریا دست رو دستا😕

منم بهش گفته بودم که کلا نشستم و جلسه اولمه😐بعد گفت دیگ نمیبرمت ها  باید بری با فرمون تمرین کنی دست رو دستو 

اوهوم حالا باز من بازم حاضرم یکی دو جلسه بیشتر برم  ولی اصلا میگه پیادت میکنم میسوزم😭

نسوز ،به جاش تلاش كن تا اون بسوزه

منم همش ميگفتم از لجش بيشتر تلاش ميكنم

روز امتحان اون طرف خيابون ايستاده بود،واسه پارك دوبل گفت تا فرمون رو شكستي گفتم احسنت اينقد به موقع و درست انجام دادي😊😊😊😊

خدا خيرت بده خاطرات جوونيم يادم اومد😂😂😂

حتما عوض کن یه مربی خانوم بگیر خانوما معمولا باحوصله ترن 

مامان بابام نمیزارن😑میگن همین سختگیره خوبه 

ولی میگن به غرغراش محل نزار عادیه

ولی بخدا همش نگران ماشینشم نیاد خسارت نگیره

2706