2733
2734
عنوان

خانومایی که گواهینامه دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 106 پست
بیخود غر میزنه منم هنوز یادمه مربیم بد اخلاق بود. الان میگم چرا عوضش نکردم زنیکه بیشعور. انقدو تند ...

اینم میگه پیادت میکنم 

جلسه ۲ بهم گفت دیگ نمیبرمت ها😐😭پشمام ریخته بود😐

امضام نیومد:|👐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهان مرسی💖دفعه چندم قبول شدی

من هنوز امتحان نرفتم😁😂

فعلا دارم نمرین میکنم ک دفعه اول قبول بشم

اما اگر فک میکنی حرفای مربیت ازیتت میکنه حتمااااا ب اموزشگاه بگو

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
اخه یه جوری میگه ادمو کلا نا امید میکنه  مثلا یکم کلاج و دیر بگیرم میگه پیادت میکنم😭  ی ...

منم امروزجلسه ۴هستم ساعت ۱۱ونیم کلاس رانندگی دارم ...البته به من میگه خوبه امامنم اشتباه کنم دادمیزنه بهش گفتم اومدم یادم بگیرم نه اینکه غربزنی سرم گفت خب اینطوری میگم که یادبگیری ودقت بیشتربشه ...بهش بگوتوهم بگواگه بلدبودم نمیومدم وغرنزن باآرامش یادبدی بهتریادمیگیرم

2728
خب پس باید اول به خودش تذکر بدی و اگر درست نشد مربی رو عوض کنی...یادت نره همیشه حق با مشتریه

اینجوری که این میگه فک کنم بیاد بگه یه ماشین نو باید برام بحرین واسه یه کلاج و راهنما  😕حق با اونه 

فعلا من همش نگران ماشینشم😂

اینم میگه پیادت میکنم  جلسه ۲ بهم گفت دیگ نمیبرمت ها😐😭پشمام ریخته بود😐

توام تهدید کن. بگو به اموزشگاه شکایت می کنم ها

مربی باید با حوصله باشه

من خودم معلم هستم.

انقد ناز بچه های مردم رو می کشیم که نگو

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
اینجوری که این میگه فک کنم بیاد بگه یه ماشین نو باید برام بحرین واسه یه کلاج و راهنما  😕حق با ...

عزیزم ماشین آموزشه دیگه قرار نیس سالم باشه ...به نظرم حتما صحبت کن دوره آموزش خیلی مهمه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
من نمیدونم کم کاری میکنه یا نه   ولی میدونم که خیلی حرف میزنه .غر میزنه.بدم حرف میزنه  م ...

مربي سخت گير بهتره كه باور كن حرفاش يادت نميره ديگه

بعدم از جلسه شش فقط ديگه تمرينه ،پنج جلسه اول اصولو يادت ميده

بعدم الان خيليا رانندگي بلدن كه كلاس ميرن فقط واسه گواهينامه ،خودتو با بقيه مقايسه نكن

ضمنا تا تنها نشيني راننده نميشي اين كلاسا فقط واسه گرفتن گواهينامس

من كه با دنده سه از روي يه مانعي پريدم كه قشنگ ماشين مثل فيلما پرواز كرد ،بعدم ماشينش جام كرد مربي هم پيادم كرد اينقد سرم داد زد كه تا يه هفته گريه ميكردم😫😫😫😫

ميخواد خوب ياد بگيري حرفاشو به دل نگير با قوربونت برم راننده نميشي

2738
منم امروزجلسه ۴هستم ساعت ۱۱ونیم کلاس رانندگی دارم ...البته به من میگه خوبه امامنم اشتباه کنم دادمیزن ...

حس میکنم خانوما مهربون تر برخورد میکنن 

مربی شما مرده؟ 

منم بخدا بد نیستم😭 این لامصب اصلا پاش رو هیچی نیست خودم میرم  تازه  بعضی وقتا سرشم تو گوشیشه  داد بزنه بهتر از اینه اونارو بگه اصلا سرم داد نمیزنه این 

یه کلاج و دیر بزنم یه راهنما نزنم سریع شروع میکنه دیگگگگ ...

حس میکنم خانوما مهربون تر برخورد میکنن  مربی شما مرده؟  منم بخدا بد نیستم😭 این لامصب اص ...

رانندگي ٧٠ درصدش تسلط روي كلاجو دندس،مرداي مربي بهتر از خانوما هستن اعتماد به نفس الكي بهت نميدن

صاف رفتن كه بلد بودن نيست به موقع كلاجو ترمزو نگيري تو يه لحظه به فنا ميدي ماشينو

البته قبول دارم من تا خودم ننشستم تنها پشت فرمون سرعتم كم بود

مربي سخت گير بهتره كه باور كن حرفاش يادت نميره ديگه بعدم از جلسه شش فقط ديگه تمرينه ،پنج جلسه اول ا ...

منو هنوز به مرحله گریه نرسونده فک کنم برسونه دیگ😐😐 من نمیگم حرفه ایم  چون نیستم واقعا ولی از خودم تو سه چهار جلسه توقع انچنانی ندارم 

مثلا امروز گفت دیگ داره تموم میشه ها هنوز خطا داری😕من همینجوری مونده بودم فقط😐

حس میکنم خانوما مهربون تر برخورد میکنن  مربی شما مرده؟  منم بخدا بد نیستم😭 این لامصب اص ...

نه برامنم مرده ولی درکل خوبه همون دادهم ازعصبانیت نمیزنه میگه میخوام خوب یادبگیری...منم فقط یباربرام کلاچ گرفته خودم میرم البته من قبلاپشت فرمون مینشستم شوهرم بهم یاد داده بودالانم بهم میگه خیلی خوبی وزودراننده میشی

رانندگي ٧٠ درصدش تسلط روي كلاجو دندس،مرداي مربي بهتر از خانوما هستن اعتماد به نفس الكي بهت نميدن صا ...

فقط صاف نیست گردش ب راست و چپم میرم این سرش تو گوشیشه 

بعدم من نمیگم حرفه ایم که میگم اگه من کلاج و دیر زدم بگو خانوم دیر زدی 

بعد دفعه بعدش قبل اینکه بزنم تا چند بار بگو این جا باید بزنی 

نه اینکه همون لحظه بگی پیادت میکنم 

ماشینمو خراب کردی 

دیگ نمیبرمت اونم جلسه ۳ 

اگه بلد بودم اونجا چیکار میکردم 😶

نه برامنم مرده ولی درکل خوبه همون دادهم ازعصبانیت نمیزنه میگه میخوام خوب یادبگیری...منم فقط یباربرام ...

خب من تمرین نداشتم.... انگار کلا سومین جلسه اس که میشینم پشت ماشین

مربي سخت گير بهتره كه باور كن حرفاش يادت نميره ديگه بعدم از جلسه شش فقط ديگه تمرينه ،پنج جلسه اول ا ...

😂😂ماشین پروازکرد😂وااااای من خیلی دوسدارم سرعتی رانندگی کردن رو همیشه هم شوهرم میگفت اینطوری باسرعت نروالانم بادنده ۲توشهرآموزش میده من حوصله ام سرمیره خیلی بده 

2706