2703
2553
عنوان

خانومایی که گواهینامه دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 106 پست
اخه یه جوری میگه ادمو کلا نا امید میکنه  مثلا یکم کلاج و دیر بگیرم میگه پیادت میکنم😭  ی ...

آبجی عوض کن مربیتو منم مربیم میگفت ماشینم خراب شد بهش گفتم دوست داری خراب نشه باهاش کارنکن بشین توخونت بادش بزن

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده
یه نصیحت میکنم بهت خودت مربیتو عوض کن مربی باید مهربون باشه یعنی چی پیادت میکنم بگو مگه مفتی داری یا ...

الان بگم عوض میکنن ؟ 

خیلی هولم میکنه 

تازه بدتر از اینم میگه 

میگه یه ذره دندم خراب شه ۱.۵ پیاده میشی 

یا مثلا میگه برو خونتون 

ولی بدون اغراق میگم اینارو شاید بخاطر اینکه یکم کلاج دیر بگیرم و این چیزا میگه خطاهای گنده خیلی ندارم .مثلا خیلی جاها پای خودش رو هیچی نیست ولی من میرم

امضام نیومد:|👐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی من عادیم؟ حس میکنم از کل هنر جوهای اموزشگاه بدترم که اینجوری میگه😭

نههههه همشون اینجورین

باعث میشه عکس العملت تو رانندگی سریع باشه

مربیه من هی میگفت تند بروووو ، زود باش   ، کلا هی هولم میکرد ولی دراخر سدیع شد حرکتام

اما حتمن بخاطر حرفاش شکایت کن پیشه مدیره اموزشگاه

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2456
الان بگم عوض میکنن ؟  خیلی هولم میکنه  تازه بدتر از اینم میگه  میگه یه ذره دندم خر ...

آره عوض میکنن چه آدم مضخرفیه با این آدم راننده نمیشی

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده

من انقدر دنده بد جا میزدم ، اخرش گفت خرتب بشه پولشو از تو میگیرم

پامو نمیزاشتم رو کلاج ولی دنده رو عوض میکردم

اونجوری میگه ک حواستو جمع کنی

افسر ب همه ی اینا توجه میکنه

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
غر نمیزنه بخاطر یادگیری خودت میگه عزیزم چون وقتی افسر بیاد تست بگیره ازت باکوچکترین ایراد رد  م ...

بخدا من اصلا استرس نداشتم 

من عاشق رانندگی بودم 

حتی الانم که این همه غر میزنه من بازم دوست دارم 

بعد حالا همراهام که میبرم دوستامن  اونام گواهینامه ندارن فک میکنن ایراد از منه که غر میزنه 

😭

میدونم باید بهم بگه که فرزم کنه ولی اعتماد به نفسمو که نباید بگیره 

مثلا میگه پیاده شو من دیگ فکر میکنم اصلا نمیتونم گواهینامه بگیرم 

یا جلسه ۲ مثلا بهم گفت که نمیبرمت دیگه ها😕بخاطر اینکه یه راهنما رو فراموش کردم جلسه ۲ بزنم بعدش سریع زدم 

من رانندگی بلد بودم رفتم اموزش ولی میگفتم بلد نیستم خیلی کم خطا داشتم جلسه پنجم گفت پشت ی ماشین پارک دوبل کن من رفتم کنارش ک پارک کنم چنان گوشمو پیچوند ک اشکم داومد اخه اگه پارکو میرفتم جلو کوچه میشد اون شد اولین و اخرین خطام

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
2714
چجوری بدون کلاچ دنده عوض میشد😂 فاتحه گیربکس اون ماشین خونده شد

اخه بلد نبودم ک😂😂 مربیم خیییییلی سرم داد میزد ولی یجوری راه افتادم ک بهم گفت از همه ی هنرجوهام قشنگتر میرونی

من انقدر دنده بد جا میزدم ، اخرش گفت خرتب بشه پولشو از تو میگیرم پامو نمیزاشتم رو کلاج ولی دنده رو ...

به منم گفت دندمو اگر خراب کنی پولشو ازت میگیرم 

اخه با یه دفعه دیر گرفتن کلاج مگه خراب میشه دنده

اخه بلد نبودم ک😂😂 مربیم خیییییلی سرم داد میزد ولی یجوری راه افتادم ک بهم گفت از همه ی هنرجوهام قشن ...

مربی منم اولا خیلی غر میزد همشم برا اینکه چاله ها رو نمیگرفتم یکیشونم که رد میدادم میگف میخای دنده عقب بگیر 😑 ولی به کوری چشمش دفه اول قبول شدم شیرینیم میخاس ندادمش

به منم گفت دندمو اگر خراب کنی پولشو ازت میگیرم  اخه با یه دفعه دیر گرفتن کلاج مگه خراب میشه دن ...

اره جعبه دنده خورد میشه خطرناکه

مربی باید سخت بگیره تا حواستو جمع کنی باااااید

الان دیدی گفتی بخاطر ی راهنما دعوام کرد ولی دفعه بعد سریع راهنما زدم؟ .خب اون میخاد قشنگ راه بیفتی 

بعد این اموزشایی که بهم داده نرماله واسه این تعداد جلسه؟ کم نیست؟ من حتی گاهی فک میکنم چون  غر میزنه باهام کم کار میکنه مثلا فکر میکنه بیشتر نمیتونم😐

2706