2410
2553
عنوان

خانومایی که گواهینامه دارین؟

498 بازدید | 106 پست

از همون ۲.۳ جلسه اول همه چیو باهاتون کار میکردن؟ بعدم راحت شما متوجه میشدید و اصلا خطا نداشتید 

من جلسه سه ام 

هم  دنده کشی یاد داده بهم 

هم دور میدون دور زدن 

هم  دور بلوار 

هم گردش به راست و چپ 

یکمیم داخل رفتن 

و وایستادن پشت چراغ قرمز 

هم پارک کردن گوشه خیابون

من خطا دارم ولی همش غر میزنه من حس میکنم طبیعیه ولی جوری رفتار میکنه انگار نیست

خطاهای من طبیعی نیست واقعا؟ 

باهام کم کار کرده؟ 

یه جورایی داره ناامیدم میکنه انگار 😑

امضام نیومد:|👐

منم تازه واردم

ولی رانندگی میکنم

هنوز امتحان شهریمم ندادم

عادیه اینا ، سرت غر بزنه عادیه

اینجوری میکنه حواستو جمع کنی قشنگ راه بیفتی

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
یکم کلاج و دیر بگیرم میگه پیادت میکنما😭😭

اینجوری میکنی سریع باشی دیگه

تو رانندگی باید فرز باشی

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
منم تازه واردم ولی رانندگی میکنم هنوز امتحان شهریمم ندادم عادیه اینا ، سرت غر بزنه عادیه اینج ...

اخه یه جوری میگه ادمو کلا نا امید میکنه 

مثلا یکم کلاج و دیر بگیرم میگه پیادت میکنم😭 

یا میگه ماشینمو داری خراب میکنی  😣 نمیگم نباید دریت انجام بدم ولی خب اخه جلسه سه ام راننده حرفه ایشم شاید هول کنه یا شاید خطا داشته باشه 

اول خیلی اعتماد به نفس داشتم الان نه😭

امضام نیومد:|👐

یه نصیحت میکنم بهت خودت مربیتو عوض کن مربی باید مهربون باشه یعنی چی پیادت میکنم بگو مگه مفتی داری یادم میدی من الان نزدیک دوساله پشت فرمونم بازم خطا دارم شما که تازه شروع کردی

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده

نه من تا آخرین جلسه خطا داشتم به منم خیلی میگفت و غر میزد حرص ماشینشو میخورد ولی بی خیال باش همه همینن تو اگه بلد بودی که نمیرفتی یاد بگیری اینبار گفت بگو پول دادم توهم وظیفته هزار بار هم شده توضیح بدی ‌ 

خدایا منتظرم ......فقط تو میتونی

غر نمیزنه بخاطر یادگیری خودت میگه عزیزم چون وقتی افسر بیاد تست بگیره ازت باکوچکترین ایراد رد  میکنه 

بعدشم این غر زدنای مربی طبیعی فداتشم اصلا استرس نگیر تازه میخوایی یادبگیری هرچیزی اولش خرابکاری داره تا آباد بشه  همه ک از اول راننده بدنیا نیامدن

شما اگر وسیله شخصی دارید یجای خلوت باکسی ک باهاش راحتی تامیتونی تمرین کن 

استرس وترس ونگرانی در رانندگی باعث افت میشه همرو ازخودت دور کن  قوی باش 

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
اخه یه جوری میگه ادمو کلا نا امید میکنه  مثلا یکم کلاج و دیر بگیرم میگه پیادت میکنم😭  ی ...

مربیه منم بخدا همینجوری بود

غر میزنه ک فرز باشی ، تند باشی

عکس العملت سریع باشه

ولی اگه خیلی باعث ازیتت میشه حتمن ب اموزشگاه شکایت کن ، مربیتم عوض کن

2706