2737
2734
عنوان

قلبم شکست

155 بازدید | 17 پست

تایپک هایی رو می بینم که پسره به خاطر شغل دختره میره خواستگاریش ، اونوقت منی که نه شغل دارم، چجوری کسی منو بشناسه ؟ 

نه جایی مهمونی دعوت میشم ، تحصیلاتم هم تموم شده ، هیچ کس منو نمی بینه هیچ کس 

پ . ن : پسرای فامیل خودمونم همینجور هستن . 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کلاسهای مختلف برو،مسجدبرو،

اینجا کلاس ها خصوصیه همش 250 تومنه 

کلاس رانندگی هم 600 

چقدر ادم کلاس بره ، خیاطی رفتم ، کامپیوتر و.... 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
خب برو سرکار برو کلاس تو اجتماع باش 

کار گیرم نیومده ، پارتی میخواد ، تایپک های قبلم هست 

اصلا ربطی نداره عزیزدلم

منم شغلی نداشتم

ازدواج فقط و فقط قسمته عزیزم

من با یه شرایطِ خانوادگی‌ای ازدواج کردم که فقط خدا میدونه

هیچ امیدی به ازدواج نداشتم

پدرم ورشکست شده بود و وضع مالیمون داغون بود

چهرم کاملا معمولی 

شغلی هم نداشتم و تازه وارد حوزه شده بودم

اگر قسمتت باشه با کسی ازدواج کنی،کلِ کائنات دست به دست هم میدن تا ازدواجت سر بگیره

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2738

خاک بر سر اون پسری که بخاطر شغل میره خواستگاری. من یکی از دلایلی که عقدمو بهم زدم همین بود پسره مفت خور من حتی کار رسمی هم نداشتم اونموقع واسم نقشه های دور و دراز کشیده بودن. الانم ازدواج کنم از همون اول میگم دلم خواستم کار میکنم نخواست نمیکنم یه قرونم رو من حساب نکن

عزیزم این یه راهشه ولی تقدیر باشه پیدا میشه 

حداقل کلاسی چیزی ثبت نام کن،باشگاه برو ،مسجد یا هر جایی

منم خیاط بودم و خونمون غلغله بود از مشتری خودمم کار بیرون داشتم اما بازم انچنان خاستگار نداشتم

اصلا ربطی نداره عزیزدلم منم شغلی نداشتم ازدواج فقط و فقط قسمته عزیزم من با یه شرایطِ خانوادگی‌ای ...

خوبه ، ولی نمی دونی من یه خواهر دارم 40 سالشه اونم ازدواج نکرده ، اون خوشگل و مهربونه. من چهرم معمولیه 

منم شرایط خونوادگیم یه جور دیگه پر مشکله. شما از ازدواجت راضی هستی؟

بله خداروشکر

ان مع العسر یسرا،فان مع‌العسر یسرا

من سختی‌هایی رو کشیدم در دوران مجردی که هرکسی طاقتش رو نداره

ان‌شاءالله همه‌ی جوونا یه ازدواج خوب و سالم بکنن و خوشبخت بشن

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
بله خداروشکر ان مع العسر یسرا،فان مع‌العسر یسرا من سختی‌هایی رو کشیدم در دوران مجردی که هرکس ...

انشاءلله خوشبختت بشید 

2706