1373
1341

خدایا چگونه ترا بخوانم درحالی که من،من هستم (بااین همه گناه ومعصیت)

وچگونه از رحمتت ناامید شوم درحالی که تو،توهستی 

(با آن همه لطف ورحمت )

پس سلامتی وعاقبت بخیری برای پدر این کاربر عزیز عطا فرما آمین 

دوستان بیایید صلوات بفرستیم  وامن یجیب بخوانیم برای سلامتی این پدر مهربان .....انشالله عوض ش رواز خدا بگیرید وهمیشه دلت تان شاد ولبت تون خندون وحاجت تان روا باشدوتن تون سالم .....وهرگز امیدتان ناامید نشه آمین آمین یارب العالمین 

گاهی تنهایه دعا کافیست تاهمه چیز عوض بشه .......پس بیاییم برای هم دعای خیر کنیم تامرغ آمین ،آمین بگه ......آمین

@بهنیارگل    

@اکتشاف_عاشقانه    

@درمسیرخدا    

@لبخندنگاه    

@گل_کلمیان_!    

گاهی تنهایه دعا کافیست تاهمه چیز عوض بشه .......پس بیاییم برای هم دعای خیر کنیم تامرغ آمین ،آمین بگه ......آمین

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

سلام.شما خودتون بهترین؟ امیدوارم این زنجیره ادامه پیدا نکنه قبلا برای شما...حالا شما برای یک ...

عزیز دلی فدات بشم بهترم .....انشالله همه تندرست وسلامت باشندوخدا برای کسی بیماری وکسالت به ارمغان نیارد واگه چنین شد همه با هم برای شخص بیمار دعا کنیم که من میدونم چقدر اون شخص دربستر بیماری محتاج یه نگاه مهربان ویه دعای خیر ست 

1350

صلوات فرستادم عزیزم..کی هستن این شخص؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
صلوات فرستادم عزیزم..کی هستن این شخص؟

ممنونم انشالله بحق محمد وآل محمد همیشه سالم باشی 

یکی از کاربران خوب ومهربون که همیشه دعاگوی همه بودند وهستن 

@ویهانمهر     @فرانک20     @مهناز9999     @سحرناز333   ...

سلام خودتون چطوری؟بهتر شدین الحمدالله؟چشم حتما میخونم 100تا صلوات 100تا امن یجیب،ان شالله حال پدرشون به زودی زود بهتر بشه و سلامتیشون رو بدست بیارن الهی آمین

میشه برای بهبودی بابام صلواتبفرستین😚😚😚
سلام خودتون چطوری؟بهتر شدین الحمدالله؟چشم حتما میخونم 100تا صلوات 100تا امن یجیب،ان شالله حال پدرشون ...

عزیز دلی فرانک جون با لطف خداو  با دعاهای شما بهترم .....ممنونم انشالله که سلامتی پدرتون رو همیشه شاهد باشی آمین 

1376
عزیز دلی فرانک جون با لطف خداو  با دعاهای شما بهترم .....ممنونم انشالله که سلامتی پدرتون رو همی ...

خدا رو شکر واقعا❤❤❤❤ان شالله همیشه سالم و سلامت باشید،فداتون بشم😘😘😘ممنون از دعای خوبتون

میشه برای بهبودی بابام صلواتبفرستین😚😚😚

سلام عزیز دلم.حالتون خوبه؟ 

من صد صلوات و صد امن یجیب میگم

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ
سلام عزیز دلم.حالتون خوبه؟  من صد صلوات و صد امن یجیب میگم

سلام به روی ماهت دختر گلم شکر خدا بهترم.......ممنونم انشالله خودت وخانواده ارجمندت همیشه سلامت باشید آمین 

1288
خدا رو شکر واقعا❤❤❤❤ان شالله همیشه سالم و سلامت باشید،فداتون بشم😘😘😘ممنون از دعای خوبتون

خیلی عزیزمی

به روی چشم عزیزم حتمادعاش میکنم  خدا بهشون سلامتی بده و هر بیماری رو از تنشون دور کنه😔😔خدا  جون همه مریضا رو شفا بده 💚

خدا من خواسته هام و ارزوهام و رها کردم و به دست تو سپردم چون تو بهترین براورده کننده ای... ولی دعا رو رها نمیکنم  ...میشه صلوات بفرستید برام حاجتمو بگیرم؟💖💖
@ویهانمهر     @فرانک20     @مهناز9999     @سحرناز333   ...

سلام مامانی مهربونم

خداروشکر که بهترین 

وای آخی بمیرم سوزانا جون فرشته  به تمام معنی هست و من همیشه شرمنده محبتاشم،همیشه انرژیه مثبت و آرامشش و حمایتهاش شامل حالم شده

چقدر ناراحت شدم

منم واسه شفای پدر گرامیشون ۱۰۰۰ تا صلوات  و ۱۰۰ تا امن یجیب میگم

امیدوارم بحق دل شکسته امام سجاد پدر گرامیشون معجزه وار لباس عافیت تن کنن الهی آمییییین

🙏🌹🙏😍❤️🙏😍🙏🙏🙏🙏

من خیلی خوشبختم که دوستان خیلی خوبی مثل شما دارم از تک تک شما ممنونم که همیشه مایه آرامشمین ،امیدوارم امضای خدا پای آرزوهای قشنگتون باشه ،یه خواهش دارم ازتون هر جا دلتون شکست و ارتباط تنگاتنگی با خدا حس کردین من حقیر رو هم دعا کنین لطفا ،خیلی به قلبهای ستودنیتون معتقدم.همیشه سپاسگزارتونم😍

@آنیتاآنیتا    

@afrudit    

@baharests    

@malake_yazdahom    

@باشکوه    

عزیزای خوش قلبم به قلب پاکتون خیلی معتقدم یک دنیا ممنون میشم واسه شفای کامل پدر سوزاناجون دعا کنین🙏🌹🙏😍❤️امیدوارم در کنار خانواده محترم شاد و سلامت باشین

من خیلی خوشبختم که دوستان خیلی خوبی مثل شما دارم از تک تک شما ممنونم که همیشه مایه آرامشمین ،امیدوارم امضای خدا پای آرزوهای قشنگتون باشه ،یه خواهش دارم ازتون هر جا دلتون شکست و ارتباط تنگاتنگی با خدا حس کردین من حقیر رو هم دعا کنین لطفا ،خیلی به قلبهای ستودنیتون معتقدم.همیشه سپاسگزارتونم😍

@sara_4795      

@درمسیرخدا      

@گلابتوننن      

@اندیشه00      

@صدف_جون      

عزیزای خوش قلبم به قلب پاکتون خیلی معتقدم یک دنیا ممنون میشم واسه شفای کامل پدر سوزاناجون دعا کنین🙏🌹🙏😍❤️امیدوارم در کنار خانواده محترم شاد و سلامت باشین

1339