2726

با دوسدختر قبلیم اشتی کردم اگر بودید چطوری خودتونو اروم کردید من الان تو این وضعیتم نمیتونم خودمو اروم کنم دارم دق میکنم از اینکه گول حرفاشو خوردم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

میگفتم وای یه مدت بود میخواستم بات کات کنم ولی روم نمیشد بت بگم.خداروشکر راحتم کردی

حالا بدون عذاب وجدان از این رابطه چرت میرم بیرون😂

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
هیچی چاره ای جز کنار اومدن نداری پس به خودت بقبولون ک تموم شد و برو تا بیشتر خار و خفیفت نکردن 

خارو خفیف چرا بشم اصلا تا گفت من جوابشم ندادم و شمارشو پاک کردم 

همون طور كه دوس دختر قبليه خودشو آروم كرد شمام بكن!

و اين چرخه ادامه دارد....😏

زيادم غصه نخور اينا عشق نيست كه نگرانِ سردى و كمرنگ شدنش بشى، اينا هوسه و زود گذر

خودتم ٤روز ديگه يادت ميره ، و وارد رابطه ى دوباره اى ميشى...

خارو خفیف چرا بشم اصلا تا گفت من جوابشم ندادم و شمارشو پاک کردم 

خوب کردی دیگه اصلا محلش نده اگه هم زنگید ج دادی بهش بگو برو با همون عزیز جونت منم بهتر از تو گیرم اومده بسوزونش 

این ادما لیاقت ندارن بلبل هر شاخه پریدن هستن 

مادر بودن🧑‍🍼 و خانم خونه دار🧑 بودن تنهاشغلیه که نه تعطیلی داره و نه مرخصی و نه حقوق💖 
2706